Donatella Petrucci jest 16-letni piosenkarz, autor tekstów z siedzibą w Londynie, UK, który został śpiew i pisanie własnych piosenek od wieku przetargu 8, nauka gry na fortepianie na poziomie klasy i podbicie gitary towarzyszy komercyjnie anielski dźwięk i doskonały zestaw wokali. Donatella zakochała się w EDM & Dance podczas pandemii covid – 19, nagrywając swój pierwszy singiel ” What Do I Do Now?”po przeanalizowaniu wpływu Covid na całym świecie na rodziny i partnerów.

„Co Mam Teraz Zrobić?”to hipnotyzujący singiel, trzepoczący błogimi melodiami i nieodpartym deep house groove. Wydawnictwo jest połączone z oszałamiającym wizualnie teledyskiem, emanującym żywymi kolorami i znaczącymi tekstami, które zawierają niezapomniane wrażenia, które zostały stworzone przez tego 16-letniego geniusza.

Oprócz singla i teledysku, na Rarible ukaże się kolekcja NFT, cyfrowo uwieczniająca ducha ” What Do I Do Now?”i świętowanie tego debiutu. Nie ma wątpliwości, że Donatella ma przed sobą świetlaną przyszłość i nie możemy się doczekać, aby usłyszeć więcej od tej utalentowanej artystki.