Anjunabeats Volume 16 Mixed By Above & Beyond.

Nominowane do nagrody GRAMMY elektroniczne trio Above & Beyond prezentuje 16. edycję kultowej serii tomów, która ukaże się 22 lipca nakładem wydawnictwa Anjunabeats.

Zawiera 33 utwory na dwóch płytach, Anjunabeats Volume 16 zawiera ekskluzywną nową muzykę od 30 + artystów, zarówno świeże, jak i znane fanom Anjunabeats. Naszkicowana w drodze i w londyńskim studiu Jono, Tony ’ ego i Paavo w ciągu ostatniego roku, ta nowa mieszana kompilacja pokazuje kierunek Anjunabeats w ciągu najbliższych 18 miesięcy.

W skład wytwórni wchodzą: ilan Bluestone, Andrew Bayer,Gabriel & Dresden, Genix, Oliver Smith, Sunny Lax i Maor Levi. Pierwszym wyjściem Ilana po wydaniu albumu „Impulse” jest znakomity rolling groover z BT, „Run”. Andrew Bayer powraca tego lata z dwoma płytami, z których każda odzwierciedla „dwoistość” jego twórczości – „On Tape” jest wkładem Bayera do Volume 16 i wymaga jak najgłośniejszego grania.

Niektórzy doświadczeni weterani debiutują w Anjuna: jest wkład od Conjure One i Sinéad O 'Connor (niesławny z ” Tears From the Moon”), podczas gdy legendarny szef domu Fred Falke pracuje nad remiksami, dodając dodatkowy francuski akcent do „Colours” Mata Zo i olana z albumu „Illusion of Depth” Mata.

Pięciu absolwentów wschodzącej serii EP również występuje, a także garstka początkujących, w tym ANUQRAM, anamē i Simon Gregory. Urzekająca Kasablanca ma również swój pierwszy tom, świeżo po oszałamiającej „Immunity EP” i remiksie „Black Room Boy” Above & Beyond.

A to sprowadza historię z powrotem do A & B ’ S Hello Studios w Bermondsey. Cztery z nich zadebiutowały na ABGT450 w zeszłym roku i znalazły się na 16.tomie, choć teraz dwie przyjmują zupełnie inny kierunek. „Screwdriver” otrzymał głębsze traktowanie od Jono, podczas gdy Oliver Smith przeróbka „wdzięczności”. „Projection”, ID z ich zestawu ABGT450, został poprawiony i dokręcony na drodze w ciągu ostatnich kilku miesięcy, podobnie jak „Chains” z Martym Longstaffem. Dodatkowo, dwie nieprzewidziane wycieczki są przed pandemią: jest wkład z zupełnie nowego projektu Jono z Darrenem Tate, JODA (retuszowane przez PROFF) i wskrzeszony pseudonim P. O. S Paavo.

„Mamy nadzieję, że spodoba ci się Anjunabeats Volume 16 tak samo jak nam. Bardziej niż ostatnie wydania, obie płyty wydają się samodzielnymi podróżami. CD1 najlepiej nadaje się na popołudniową sesję, a CD2 na klub nocny. To świadectwo naszej stale rozwijającej się i utalentowanej społeczności artystów, że jesteśmy w stanie odkryć tak wiele różnych dźwięków na tym albumie kompilacyjnym. Przede wszystkim jest pełen ciepła i pozytywności, które znajdziesz w tej rodzinie, i mamy nadzieję spotkać się z Tobą na wystawie kiedyś bardzo szybko.” – Above & Beyond

„Anjunabeats Volume 16, mixed by Above & Beyond” jest dostępny 22 lipca. Limitowana edycja fizycznych kopii płyt CD i towarzyszący im Druk Artystyczny jest dostępna w przedsprzedaży w sklepie muzycznym Anjuna Music Store.

Anjunabeats Volume 16 Tracklista

Dysk 1

Jordin Post feat. Dan Soleil-Deserve You (Intro Mix)

Deeparture feat. Belle Doron-Hamulec

ANUQRAM-Get On

Aleja 1-Taras Na Piętrze

Above & Beyond feat. Zoë Johnston-You Got To Go (Fehrplay Remix)

Mat Zo-Colours (Fred Falke Remix)

P. O. S: – Thunder & Sunshine

Laura van Dam-This Love [Anjunabzjada]

Sunny Lax-Ważka

Above & Beyond-Screwdriver (Jono Grant 's Summer of’ 95 Mix)

Grum feat. Sarah Appel-Come Alive

Gabriel & Dresden-Bias

BLR & aname feat. Robbie Rise-Influencer

My Friend-Came Here For Love

Sønin feat. Lewyn-Wodospad

Damate-Eternity

JODA-nikt nie odchodzi (PROFF Remix)

Dysk 2

Wyczaruj jeden feat. Sinead O ’ Connor-Tears From The Moon (Anamē Intro Mix)

Kasablanca-Dream About You

Harry Diamond & k-MRK-Knuckle Bones

ilan Bluestone & BT feat. Caitlin Charters-Run

Above & Beyond feat. Marty Longstaff-Chains (Above & Beyond Club Mix)

Vintage & Morelli-Crossroads

Alex Sonata & TheRio-Breath Of Wild

Oliver Smith-Make Me Feel

Jerome Isma-Ae & The Weekend Heroes-Left To Hide

Nitrous Oxide & Simon Gregory-Fusion

Andrew Bayer – Na Taśmie

Maor Levi & OTIOT feat. EL Waves-Mhondoro

Genix-Ba55 Island

Above & Beyond-Projekcja

Taygeto-Borealis

Above & Beyond i anamē feat. Marty Longstaff-Gratitude (Oliver Smith Remix)

Anjunabeats Volume 16 Mixed By Above & Beyond jest dostępny 22 lipca.