Legenda Armin van Buuren świętował premierę filmu dokumentalnego do jego seriali This Is Me, który gościł w Amsterdamie na początku czerwca. Na żywo premiera hymnu oryginalnego filmu To Ja, który przeplata jego ostatnie koncerty i nagrania zza kulis, miał miejsce w Teatrze Królewskim Tuschinski w poniedziałek. Armin był otoczony przez swoich kolegów, przyjaciół i rodzinę na zdjęciu z każdym podnoszącym ręce do jedynej w swoim rodzaju produkcji.

„Taka wyjątkowa noc i podziękowania dla wszystkich przyjaciół, rodziny i ambasadorów, którzy przyszli obejrzeć film,”

napisał Armin w social media.

Jednorazowa, jedyna na świecie transmisja odbyła się w czwartek za pośrednictwem cyfrowego teatru i producenta filmowego. Film został wyprodukowany przy użyciu sprzętu 4k i HDR. Zaowocowało to wysokiej jakości kinowym doświadczeniem dla widzów bez względu na to, skąd transmitowali. Film wyreżyserowali James Barnes, Nicolas Caeyers i Sander Reneman. Współpracowali z innymi gwiazdami muzyki, takimi jak David Guetta, Dua Lipa i Ellie Goulding. Nie jest jasne, czy i kiedy dokument Armina będzie dostępny do oglądania w przyszłości.

This Is Me shows

Armin zagrał cztery koncerty This Is Me, od 2 do 5 czerwca w Ziggo Dome. Trzyipółgodzinne pokazy Indywidualne były naprawdę wyjątkowe. Błysnęli scenami pioniera trance jako młodego producenta i jego progresji do stania się jednym z największych DJ-ów wszech czasów. Armin sprowadził żywych instrumentalistów, tancerzy i wokalistów, w tym Wrabela, który zaśpiewał „Feel Again”, tytułowy utwór z jego albumu trilogy. Swoje klasyki wymieszał z nowymi utworami z części I i dwóch pozostałych części albumu to come.

„Ten film pokazuje transformację, której doświadczyłem w ciągu ostatnich trzech lat, znajdując drogę powrotną do miejsca równowagi, pozwalając sobie na ponowne odczuwanie” – powiedział Armin. „It nazywa się „to ja”, ponieważ jesteś w mojej głowie, dołączając do mnie w tej podróży. Mam nadzieję, że ci się spodoba. Ten HYMN jest dziełem sztuki.”