ATB nadal ma niezwykłą karierę i nie wykazuje oznak spowolnienia. W sumie 10 albumów studyjnych i ponad 55 złotych i platynowych nagród w wielu krajach podkreśla status Niemiec. Co więcej, ATB jest non-stop w renomowanym rankingu DJ Mag Top 100 już od prawie dwóch dekad

Po udanym 2021 roku, legenda niemieckiej muzyki tanecznej ATB powrócił do USA na swoje pierwsze od dłuższego czasu koncerty w Stanach Zjednoczonych. Fani w Seattle, Kalifornii, Teksasie i Chicago będą mieli okazję zobaczyć zestaw, który obejmuje muzykę z 25 lat działalności ATB.

Równolegle z tournée po USA, ATB ruszyło również „DJ EP Vol. 01„- początek serii EP, która przedstawia całą piękną muzykę, którą tworzy ATB i która jest teraz gotowa do słuchania przez cały świat. Jest mistrzem melodii, a aranżacje, które tworzy są genialne.

EP zawiera emocjonalne i nowoczesne wibracje taneczne, w których ATB łączy swoje charakterystyczne melodie z przesuwającymi się liniami basu. Czujesz tę sensacyjną, euforyczną emocję w chwili naciśnięcia przycisku play i „Twoja Ostatnia Rzecz, Której Potrzebuję„rozgrzewa Głośniki. “Starfire„podąża pięknie, prezentując hipnotyczne szarpnięcia syntezatorów i atmosferę, która natychmiast podnosi twojego ducha w stan błogości.

Forward Ever„to rozszerzona wersja na żywo i całkowicie hipnotyzująca przypływami i przepływami utworu, budująca i rozbijająca się w harmonijnej perfekcji. Kończy EP z Sequential One remix do jego ogromnej współpracy z Topic, „Twoja miłość (21: 00)“. To fascynujące podejście do oryginału, zapewniające klasyczny transowy dźwięk wspomagający potężny wokal.

W serii EP ATB chce pokazać swoim fanom swoją miłość do elektronicznej muzyki klubowej i oddać to, czego wszyscy pragnęli podczas pandemii:

„W czasie, gdy z powodu Corony żadne Wydarzenia nie mogły się odbyć, niesamowicie brakowało mi możliwości stawania przed publicznością i prezentowania mojej muzyki na żywo moim fanom. Dlatego postanowiłem stworzyć EP-kę „ATB-the DJ”. Oprócz moich singli i albumów, mogę żyć moją miłością do tanecznej, emocjonalnej muzyki elektronicznej. A dla tych, którzy nie mogą przyjść na jeden z moich koncertów, jest szansa, aby wprowadzić klimat ATB prosto do ich salonów. „ATB-the DJ EP Vol. 01”, jak sama nazwa wskazuje, to dopiero początek.”

Posłuchaj „DJ EP Vol. 1’&zgarnij bilety na jego trasę poniżej!

ATB USA Tour Dates 

11/12 Los Angeles, CA-Wymiana

11/13 Chicago, IL-Sound-Bar

12/03 San Francisco, CA-Yolo

12/04 Sunnyvale, CA-Pure Nightclub

Kup Bilety Tutaj