Wizją barkina jest sprawić, by masy tańczyły. Nowojorski producent / DJ opracował elektryzujący dźwięk, pełen intensywności, a jednocześnie piękny i groovy. Podczas gdy jego krople sprawią, że Twoje stopy będą się poruszać, każdy utwór ma znaczenie, które należy rozwinąć. Uwielbia swoją perkusję i zawsze dba o to, aby każdy dźwięk miał swoje miejsce.

Teraz powraca z nowym singlem „Feels Like„off of Lift Off Recordings. To Bass house banger, napędzany przez mocne linie basowe zmieszane z ognistymi syntezatorami, które z pewnością rozświetlą kluby. Gustownie pracuje z rozłożonym wokalem w załamaniach, aby zbudować energię i oczekiwanie na każdą kulminacyjną kroplę.

Oto, co Barkin miał do powiedzenia na ten temat:

„Jestem tak podekscytowany moim debiutanckim utworem” Feels Like.”Przez ostatnie dwa lata pracowałam pilnie nad stworzeniem mojego brzmienia i jest to idealny utwór, aby się nim pochwalić. Uwielbiam tę energię i czuję, że kropla jest w pewnym sensie zaskoczeniem. Zawsze lubiłem tworzyć utwory, które przynoszą nieoczekiwane. „Feels Like” robi to przynosząc ciepło.” 

Posłuchaj poniżej!