’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

To drażliwy sezon na raka, a Porter Robinson dostarcza wibracji kałuży Przytulania. EDM Phenom ustawił pianino wśród drzew w ostatnie weekendy Electric Forest. Zagrał wiele swoich uderzeń w ciągu piętnastu minut. W różnych momentach jego gry na fortepianie tłum zaczął śpiewać, a nawet wychował wachlarza, który towarzyszył mu w duecie. 

Cały film ma bardzo intymny charakter i znacznie kontrastuje z jego zwykłymi pulsującymi uderzeniami i migającymi laserami wielkich scen EDM. Wideo przedstawia jego fanów siedzących ze skrzyżowanymi nogami jak dobrze wychowane przedszkolaki w kręgu wokół niego. Byli tam ochroniarze, ale charakter tłumu był tak delikatny, że nie byli naprawdę potrzebni. Obejrzyj poniżej

Porter Robinson działa w branży od prawie dekady, podpisując kontrakt pod marką Skrillex w wieku 18 lat. Wraz z Madeonem wyprodukował m.in. „Shelter”. Jego praca nad utworem „Ghost Voices” przyniosła mu nominację do Nagrody Grammy w kategorii Best Dance Recording. Jego najnowszy album studyjny Pielęgnacja zadebiutował na pierwszym miejscu listy przebojów tanecznych.

To ma sens, że ktoś tak związany z muzyką, byłby w stanie przejść z elektronicznego na klasyczny fortepian taką grację i łatwość.