Po raz pierwszy w historii Tomorrowland na Festiwalu nie wystąpi Francuska legenda David Guetta. DJ, który grał na każdej edycji Tomorrowland od czasu jej powstania w 2005 roku, nie pojawił się w składzie, gdy został ogłoszony w lutym tego roku. Wielu przyszłych fanów Davida Guetty było rozczarowanych, a dziś wiemy nieco więcej o tym, co doprowadziło do jego nieobecności w tej edycji 2022.

To właśnie za kulisami Ushuaia Ibiza David Guetta podał więcej szczegółów na temat swojej rezerwacji Tomorrowland. W wideo udostępnionym na Instagramie przez Marvina Kuhlmanna artysta wyjaśnia, że w tym roku nie znaleziono porozumienia z Tomorrowland, ale jest przekonany o powrocie w 2023 roku, co oznacza, że relacja między nimi pozostaje dobra.

Wiesz, że robiłam każdy Tomorrowland od pierwszego do ostatniego … tym razem nie znaleźliśmy dobrej umowy, ale jest ok jestem pewna, że w przyszłym roku wrócę

David Guetta

Podczas gdy zdobywca Nagrody Grammy DJ będzie brakowało w Boom tego lipca, będzie on również rocking Ibiza ze swoim znanym „F*** Me I’ m Famous „rezydencja w Ushuaia, a także jego trzymiesięczna rezydencja „Future Rave” na Hï Ibiza z Mortenem.

Poniżej znajduje się pełny film z Davidem Guettą na Instagramie Marvina Kuhlmanna.