’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

Dimitri Vegas, David Guetta, Nicole Scherzinger i Azteck nie są obcymi w tworzeniu najlepszych przebojów muzyki elektronicznej i klubowej, a ich nowo wydany singiel house „The Drop” udowadnia, że zrobili to po raz kolejny. Po raz pierwszy wszyscy czterej artyści współpracowali przy produkcji drugiego oficjalnego solowego singla Dimitriego Vegas i towarzyszącego mu teledysku, który ukazał się dzisiaj. Piosenka prezentuje aspekty energicznych dźwięków, rytmiczne wokale i niezaprzeczalnie wciągający rytm fani nie będą w stanie usłyszeć wystarczająco dużo. Na szczęście dla wszystkich, „The Drop” z pewnością będzie powtarzany w Twoich ulubionych klubach tanecznych przez całe lato. 

„The Drop” ma nieprzerwaną, ekscentryczną energię pompującą w każdej sekundzie utworu, pozornie wzywając słuchacza na parkiet, na co z pewnością będzie świetna noc. Oprócz piosenek zachwycających dźwiękiem, świeżo wydany teledysk dodaje animowany, kapryśny komponent wizualny, dzięki czemu „the Drop” jest idealnym hitem na sezon letni. 

Gdy fani po raz pierwszy chętnie oglądają teledysk, natychmiast przenoszą się do tętniącego życiem, animowanego świata komiksu, przedstawiającego Dimitri Vegas, Davida Guettę i Nicole Scherzinger w postaci superbohatera. Wyłaniający się beat rytmicznie opowiada o otwarciu w zmieniający się świat stworzeń i surrealistycznych krajobrazów, a następnie wszystkie oczy opadają na Nicole, która przekazuje swoją prawdziwą, kreskówkową energię cudownych kobiet, wzywając świecącą różową kulę energii. Kula szybko zapada w zieloną kulę i ucieka, jednocześnie otwierają się dwa portale i wchodzą do pozostałych bohaterów, Dimitri Vegas i David Guetta. W jednej chwili rozpoczyna się pościg, a Vegas i Guetta wpadają do swoich niezwykłych pojazdów naddźwiękowego samochodu Dimitri Vegas, wygodnie oznaczonego jego imieniem na tablicy rejestracyjnej i przebiegłego, zaawansowanego technologicznie motocykla Davida Guetty. W heroicznym wysiłku, aby odzyskać uciekającą zieloną kulę, obaj latają po rampie i nad pewną śmiercią ognistych wulkanów i okrutnych dinozaurów. Trzymając lądowanie po drugiej stronie wulkanu, Guetta szybuje z roweru i zabezpiecza kulę. Gdy Scherzinger ucieka, zmienia się w mityczne, podobne do smoka stworzenie i podąża za rowerem Guetty. W ognistej eksplozji kula zostaje wyrzucona z rąk Guetty i zanurza się w oceanie opanowanym przez potwora morskiego. wychodząc z płomieni zraniony i sfrustrowany, ale wciąż zdeterminowany, aby stoczyć najlepszą walkę ze smokiem przed nim. W perfekcyjnym czasie, naddźwiękowy samochód Vegas zmienia się w latający pojazd pędzący na ratunek Guetcie. W miarę jak odlatują, utwory Electronic beats blakną wraz z nimi, pozostawiając fanów na krawędzi klifu „to be continued”. 

Ogólnie rzecz biorąc, pomysłowy teledysk perfect uzupełnia piosenki płynące wokale i wciągający beat. Z pewnością będzie ulubieńcem wszystkich fanów muzyki house i elektronicznej, wpajając im moc pompowania pięści i transformacyjną grafikę alternatywnych wszechświatów. „The Drop” nada ton na sezon letni i zaszczepi fanów podnoszącą na duchu, uzależniającą energią przy każdym słuchaniu.