’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

Co znajdziecie w naszym artykule?

Duke Dumont zadebiutował w reimagined Brooklyn Mirage z wyprzedanym show w sobotę, 18 czerwca. Olśniewał tłumy od lat, ostatnio poważnymi występami, takimi jak Coachella. Jego Brooklyn Mirage show był bardziej intymny niż ogromny, ale czułem się jak jeden. Energia była niczym wielkim.

Muzyka

Duke Dumont rozpoczął od jednego ze swoich największych utworów, „Red Light Green Light”, który od razu poruszył tłum. Od 1: 30 do 3: 00 dostarczył bezszwowy zestaw domowy, który sprawiał, że rowkowaliśmy się bez przerwy. Porzucił edit „Ministry of Love” Romanthony 'ego, który nazwał „ponadczasową płytą”, którą gra od około ośmiu lat.

Grafika była na miejscu, przechodząc od głównie czerni i bieli do koloryzacji w końcu. Duke zapisał swoje klasyki na feel-charge ending – „I Got U” i oczywiście „Ocean Drive”.

„Dzięki! @ brooklynmirage, do całej załogi i wszystkich obecnych. Epicka atmosfera. Do następnego NYC. x”, Duke Dumont opublikował w poniedziałek na Facebooku.

Philadelphia Kamino był openerem na noc i Cassian grał od północy do 1: 30 W nocy zamknięcia po Duke Dumont był option 4.

Miejsce

Brooklyn Mirage otworzył ten sezon, ujawniając epicką przeprojektowanie. Zaprezentował jedyną w swoim rodzaju ścianę Wideo LED o szerokości 200 stóp, która otacza boki sceny. Scena jest zwieńczona 100-metrowym niestandardowym dachem. Brooklyn Mirage 2.0 był cały szum w Nowym Jorku, ponieważ zadebiutował w maju.

Nic dziwnego, że Brooklyn Mirage i jego sąsiedni odpowiednik Avant Gardner zdobyli nagrodę DJ Mag ’ s Best of North America Awards w kategorii Best Large Club.

Dwa dni później Brooklyn Mirage gościł Duke ’ a Dumonta. Miejsce nie powstrzymało się od pokazania niesamowitej produkcji.

„Dziękujemy za udział w wyprzedanym debiucie Brooklyn Mirage Duke 'a Dumonta” – napisał na Twitterze Brooklyn Mirage. „Wciąż przeżywamy tę noc!”

Myśli Końcowe

Duke Dumont nie zawodzi, a złapanie go na Brooklyn Mirage 2.0, który jest otwarty tylko w ciepłym sezonie, nie było nikogo, kogo można przegapić.