Co znajdziecie w naszym artykule?

Istnieje kilka miast w Ameryce znany jako siedlisko dla House & Techno. San Diego w południowej Kalifornii jest jednym z nich. Jest to w dużej mierze zasługa FNGRS CRSSD. Mówię to, ponieważ są one znane z organizowania w mieście dwuletniego Festiwalu House & Techno, znanego jako festiwal CRSSD. Oprócz tego organizują liczne imprezy w lokalnych klubach i lokalach, a ostatnio rozpoczęli dzień.MVS XL. teraz odwracają stronę i przenoszą się do nocy. Mówię tak, jak niedawno ogłoszono, że nght.MVS in the Park odbędzie się we wrześniu tego roku w słonecznym San Diego.

Night Moves

NGHT.MVS ma odbywać się na Gallagher Square, który znajduje się w sąsiedztwie Petco Park. Skład jest ułożony i zawiera niektóre z największych nazwisk house & techno. Jak duże można prosić — Carl Cox zaprasza Duże. Ponadto edycja NGHT2022.MVS jest ustawiony na kuratora przez samego Carla Coxa, poprzez jego wycieczki znane jako Carl Cox zaprasza. W składzie znajdzie się sam wielki człowiek, a także”Last Night On Earth„ikona Sasha, Ibiza nowej generacji royalty Chelina Manuhutu oraz Obieg Dokumentów szef Lee K. 

Cox ’ s NGHT.Występ MVS będzie wizytówką jego nadchodzącego albumu „Electronic Generations”. W związku z tym, ma zostać wydany wkrótce po pod koniec września. Dodatkowo Płyta to 17-ścieżkowa podróż techno. Co równie ważne, jest to album, który czerpie inspirację z wielu dekad unikalnych setów hybrydowych Coxa. Oprócz tego, oferuje współpracę z innymi legendami techno, takimi jak Fatboy Slim i Nicole Moudaber.

Co więcej, koniecznie sprawdź nasz podgląd, tutaj.

Skład

CARL COX
SASHA
CHELINA MANUHUTU
LEE K

Po pierwsze, NGHT.MVS odbędzie się na Gallagher Square. Po drugie, park pozostaje jednym z najbardziej idyllicznych miejsc w południowej Kalifornii. Oferuje fanom muzyki elektronicznej nieograniczone widoki na centrum San Diego i trawiaste oraz przestronne trawniki w samym sercu miasta. Po trzecie, Bilety wstępu ogólnego i VIP trafią do sprzedaży w piątek, 8 lipca o godzinie 11: 00 PT. Wydarzenie odbędzie się 2 września 2022 r.i potrwa od 16: 00 do 23: 00. Na koniec należy zauważyć, że jest to wydarzenie 21+.

Bilety można znaleźć tutaj. Oficjalna ulotka znajduje się poniżej, ciesz się!</p>

Follow FNGRS CRSSD:

Instagram | Facebook | Twitter | Official Website