Co znajdziecie w naszym artykule?

Ciężkie lato jest tuż za rogiem, a my nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani. W maju tego roku podzieliliśmy się z wami wiadomościami dotyczącymi składu na rok 2022. W skład zespołu wchodzą wszyscy, od Portera Robinsona, po Megan thee Stallion. Lil Uzi Vert, Griz, a nawet Tchami. Oprócz tego pojawią się również tacy twardziele jak Chris Lake, Valentino Khan, Madeon i NGHTMRE. Ten ostatni jest podwójnie ważny. Mówię to, ponieważ dzisiaj dzielimy się czymś, co sprawi, że będziecie hypowani na nadchodzący festyn w formie Hardfest Selects: NGHTMRE Takeover.

Hardfest Selects: NGHTMRE Takeover zawiera 26 utworów z najlepszych muzyki tanecznej. Ponieważ jest to przejęcie NGHTMRE, lista odtwarzania zawiera nazwy takie jak Excision, Zeds Dead, Knock2 i Ray Volpe. Oprócz tego istnieje więcej niż garść oryginałów NGHTMRE i współpracy. Jeśli to jest twój smak muzyki tanecznej, to jest playlista, którą powinieneś naprawdę sprawdzić.

Twarde Lato ’22

HSMF odbędzie się w NOS Event Center w San Bernardino w dniach 29-31 lipca. Bilety HARD Summer są już w sprzedaży i zaczynają się od $229 za 3-dniowy bilet wstępu ogólnego.

Aby uzyskać więcej informacji, należy sprawdzić ich oficjalnej stronie internetowej tutaj. Bilety można znaleźć tutaj.

Obserwuj NGHTMRE:

Facebook Instagram / Twitter