Jeśli jest jedna rzecz, którą kocham prawie tak samo jak nową muzykę z The Chainsmokers, to remiksy ich muzyki z wschodzących gwiazd. Isaac Palmer jest dokładnie taki. 21 – latek rozwinął do tej pory imponującą karierę, już na szczycie list przebojów w puli talentów Spinnin ’ Records, zdobywając ponad 500 000 strumieni w zaledwie dwóch piosenkach we wszystkich DSP, a nawet dostarczając remiksy dla takich jak Ty Dolla $ign, który zdobył ogromną miłość i wsparcie na Soundcloud.

Teraz wrócił ze świeżym i orzeźwiającym klapkiem hitu Chainsmokers, „I Love U„, który jest przeznaczony do wielkości. Palmer przyspiesza oryginał, wprowadzając do niego bardziej ostry klimat slap house, który jest po prostu nieodparty. Jego dźwięki i melodie są bezbłędne, pokazując, jak utalentowany jest ten młody artysta.

Oto, co Isaac Palmer miał do powiedzenia na ten temat:

„Świetnie się bawiłem robiąc to! Remiks powstał po wysłuchaniu nowego albumu chłopaków. Wysłałem do Alexa maila z zapytaniem, Czy Mogę spróbować zremiksować jedną z piosenek! Jest niesamowity i dał mi szansę, aby dać mu szansę! Złapałem łodygi i poszedłem do pracy. Zrobiłem tak wiele różnych wersji i dobrze się z tym bawiłem. Uwielbiałem eksperymentować z wokalem Drew i czuję, że okazało się to dość chore! Mam nadzieję, że wam się spodoba.”

Posłuchaj poniżej i pobierz za darmo!