Jeśli Jimmy Pé nie jest na Twoim radarze, musi być teraz. Jego utwory zdążyły już złapać ucho UZ, Lefto, Daedelus i wydały już muzykę w prestiżowych wytwórniach, takich jak Slow Roast Records, Quality Goods Records, Saturate Records i innych.

Jimmy koncertował w USA, Indiach i Europie, grał na Sziget Festival, Outlook Festival, Liverpool Sound City, Ment Ljubljana, Pohoda Festival, Colours of Ostrava i dzielił scenę z takimi nazwiskami jak Hudson Mohawke, Four Tet, Thundercat i Dorian Concept. Przebywał na rezydencjach klubowych w Bratysławie, a nawet był uczestnikiem Red Bull Bass Camp. Po zdobyciu nagrody Radio_Head dla najlepszego albumu elektronicznego na Słowacji za Fake Fantasy EP i dostaniu się do Forbes 30 under 30 of Slovakia, Jimmy Pé ma dobrze zaokrągloną karierę, która wciąż się rozwija i nie wykazuje oznak spowolnienia.

Po sukcesie singla z 2022 roku „Pé Żyje!„, Jimmy Pé powraca z prowokacyjnym, ale przezabawnym teledyskiem do nowego singla”Booty PoP“. Piosenka jest prawdziwym twerkerem tech house ’ u, szczycącym się sprężystym rowkiem i żywymi syntezatorami, które nie mogą pomóc, ale sprawiają, że chcesz się z nią poruszać. Jedna część większego projektu,”Puzzle” EP, to epicka 5-ścieżkowa jazda przez szalenie twórczy umysł Jimmy ’ ego.

Teledysk przenosi doświadczenie na zupełnie nowy poziom, łącząc widza z niesamowitymi ujęciami, płynną edycją, efektami generowanymi komputerowo i historią, która nie jest dokładnie tym, czego można się spodziewać.

Nie ma wątpliwości co do talentu Jimmy ’ ego Pé ani do czego jest zdolny, sprawdź teledysk poniżej!