Leo Tebele to DJ i producent muzyczny. Napędzany pasją do muzyki, Leo zaczął grać na gitarze i pisać muzykę w młodym wieku dorastając w Nowym Jorku. Dziś, pracując jako Aktywny DJ w otwartym formacie, Leo kręci różne gatunki podczas grania w szeroką gamę wydarzeń. Posiada encyklopedyczną wiedzę na temat muzyki w wielu gatunkach, dzięki czemu jego sety didżejskie są wszechstronne, wygodne i elektryczne.

Teraz wrócił z naszym ulubionym wydawnictwem”.Still Be One„, a deep and melodic house beauty. Wzruszający vocal rides forefront wspierany przez błogie melodie, miękkie akordy fortepianu i urzekający groove, który daje to uczucie, że może pracować w klubach lub podczas wylegiwania się przy basenie.

Oto, co Leo Tebele miał do powiedzenia na ten temat:

„Przekaz utworu ma być otwarty na interpretację słuchacza. Dla mnie „still Be One” jest o osobie i jej znaczącej drugiej osobie doświadczającej szczególnego rodzaju miłości do siebie – ta miłość prowadzi parę do robienia dla siebie niezwykłych rzeczy, których niekoniecznie zrobiliby dla innych ludzi. W trakcie ich związku para przechodzi przez niesamowite czasy i trudne czasy, ale nawet przez wzloty i upadki odkrywają, że mają prawdziwą miłość do siebie i decydują się spędzić resztę swojego życia ze sobą i będą „nadal być jednym” razem przez wzloty i upadki życia i ich związek – niezależnie od tego, czy jesteś „jednym” jako jednostka, czy „jednym” jako Zjednoczona para, będziemy „nadal być jednym” przez wzloty i upadki życia.”    

Posłuchaj poniżej!