Limewire NFT

Kiedy słyszysz słowo „Limewire”, prawdopodobnie twój umysł sięga wczesnych lat 2000-tych, kiedy spędzałeś niezliczone godziny na pobieraniu muzyki. Dziś Limewire przygotowuje się do ponownego uruchomienia jako rynek NFT specjalizujący się w sztuce, muzyce i rozrywce.

NFT Marketplace

Po nakazie zamknięcia w 2010 roku, Limewire postanowił powrócić, aby wykorzystać obecny szał NFT. Teraz platforma obiecuje zapewnić artystom i fanom środki do kupowania i handlu cyfrowymi materiałami kolekcjonerskimi, takimi jak NFTs, takimi jak limitowane wydania, niepublikowane utwory, ekskluzywne utwory na żywo, towary i treści za kulisami.

„Największym wyzwaniem z cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich i szerszego rynku krypto, w ogóle, jest to, że jest naprawdę ograniczony do małej grupy doświadczonych użytkowników. Chcemy usunąć wszystkie te przeszkody i ułatwić ludziom uczestnictwo, oferując jednocześnie ekscytującą platformę dla rdzennych kryptowalut.”

Paul Zehetmayr, współzałożyciel Limewire

Partnerstwo UMG

Limewire współpracuje obecnie z Universal Music Group (UMG) w zakresie globalnego licencjonowania treści. Partnerstwo to dałoby wszystkim artystom UMG możliwość oferowania NFTs na platformie Limewire. Obejmuje to wszystkie wytwórnie UMG, w tym Interscope Records, Republic Records, Def Jam Recordings, Capitol Records, Motown Records, Geffen, EMI, Virgin Music i wiele innych.

Algorand Blockchain

Algorand, ujemny węgiel blockchain do bicia energooszczędnych transakcji NFT, będzie oficjalnym Blockchain Limewire zasilać swój rynek NFT. Limewire uruchomi token jeszcze w tym roku, aby zapewnić wyłączny dostęp społeczności, mechanizmy głosowania i system nagród dla tych, którzy posiadają token.

Źródło: Digital Music News