Po raz kolejny cała muzyka basowa zjedzie do Legend Valley we wrześniu tego roku, gdy powróci Lost Lands.

Na pierwszy rzut oka tegoroczny lineup wygląda tak samo jak w latach ubiegłych, ze znajomymi nazwiskami, takimi jak Black Tiger Sex Machine, Dirt Monkey, Herobust, Illenium, Kai Wachi, Riot Ten, Rusko, Space Laces, Subtronics i inni, zajmujący pokaźne porcje górnej połowy tekstu. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, można zauważyć kilka interesujących niespodzianek… KOAN Sound, Madeon, G Jones, Dr. Fresch i Eptic znajdują się wśród artystów z najwyższymi listami przebojów.

Nie wspominając nawet o dolnej połowie, w której znalazło się mnóstwo artystów z kompilacji Subsidia Records z ostatniego półtora roku, takich jak Ghost In Real Life, Drinkurwater, Jiqui, Mylky, Bernzikial i wielu innych. Ponadto, wydaje się, że konsekwentnie wzrasta ilość drum & bassu w line-upie, z Pendulum i Dieselboyem w pierwszej połowie tegorocznej edycji, oraz Justin Hawks, MUZZ, KJ Sawka, Bensley i inni w niższej połowie.

Jeśli zastanawialiście się nad kupnem biletu, działajcie szybko. VIP jest już na wyczerpaniu, a GA jest na ostatnim poziomie.

Zdjęcie wykonane przez Jake West Photo dla Lost Lands