Muzyk elektroniczny, LSDREAM, poszedł szukać w tłumie tysięcy w Electric Forest, aby znaleźć fana, który stworzył Festiwalowy totem w honorze swojej muzyki. Totem to świecący kosmita z grzybowym kapeluszem, który przypomina jedno z dzieł sztuki z albumu Lsdream Peace, Luv i WUBZ. Kosmita nazywa się ” Mushy Mushy.”Podczas meetup’ u, fan był rozgwieżdżony. Nie mógł uwierzyć, że LSDREAM uderzył go w ramię. Oto, co miał do powiedzenia w tej sprawie.

„Położył rękę na moim ramieniu i odwróciłem się w całkowitym szoku, po prostu powiedziałem mu, że go kocham, a on zainspirował mnie do zrobienia totemu. Powiedział, że to niesamowite i był bardzo wdzięczny”

Lsdream fan

Zdjęcie dostarczone przez lsdream fan

Przypadkowa niespodzianka miała miejsce tuż po występie Lsdream Electric Forest na Festiwalu 2022. LSDREAM zobaczył totem, gdy grał przed tysiącami. Musiał powiedzieć” co tam ” i powiedzieć twórcy totemu, jak chore jest jego dzieło. LSDREAM udowadnia, że związek między fanem a artystą nie jest jeszcze martwy.

Artysta elektroniczny dodał to doświadczenie do swoich mediów społecznościowych dzięki filmowi pokazującemu jego dzień w Electric Forest. Wideo

Zdjęcie Setu LSDREAMA z Twittera

LSDREAM i Electric Forest

Dubstepowy artysta zrobił znacznie więcej niż tylko zagrał jeden ze swoich największych setów na EF. Zadebiutował nowym kolaboracją z artystą CloZee. Również podczas jej Setu dołączył do niej na scenie, aby zagrać go po raz kolejny. Wcześniej tego samego dnia zorganizował kąpiel dźwiękową dla uczestników Festiwalu, aby zniknąć w muzyce i mediować. Przez cały dzień kontaktował się i spotykał fanów, którzy rozpoznali go, gdy szedł przez las. Wziął nawet udział w spotkaniu, gdzie spotkał wielu fanów naraz.

Związek między fanem a artystą jest powoli odkupiany za pomocą takich małych interakcji. Miejmy nadzieję, że więcej artystów weźmie udział w tym trendzie i spróbuje zrobić więcej przed i po swoich setach. To pokazuje, że troszczą się i doceniają ludzie którzy słuchają swojej muzyki.