zdjęcie: Angel Park

Wpisany przez Angel Park

Melbourne, zespół z Australii, Amyl and the Sniffers, niedawno miał udany koncert Wyprzedażowy w Underground Arts i zagrał ekscytującą setlistę pełną swoich najnowszych piosenek. Dołączyły do nich zespoły C. O. F. F. I. N i Upchuck.

Publiczność została potraktowana mocnym występem C. O. F. F. I. N, pięcioosobowego zespołu punk/rock/metalowego z Norwegii. Brzmienie grupy można najlepiej określić jako gniewne, ale chwytliwe, z ciężkimi bitami zmieszanymi z szybkimi piosenkami, które sprawiały, że tłum mieszał się i kręcił głową przez cały ich zestaw.

Po C. O. F. F. I. N był Upchuck. Z siedzibą w Atlancie, ta wysokoenergetyczna grupa punkowa jest jednym z najbardziej ekscytujących zespołów na swojej scenie muzycznej. Ich utwory zostały opisane jako ” in your face z rebel yell wokalem, szybką perkusją i ciężkimi riffami gitarowymi na chwytliwej linii basu.”Występ upchucka był wypełniony ciężkimi basowymi riffami i growly wokalami, które sprawiły, że cały tłum poruszał się z przodu i środka w dół koła i tłum nurkował ze sceny.

W końcu tłum oszalał, gdy Amyl i The Sniffers weszli na scenę. Były hałaśliwe, intensywne i zasłużone dla statusu wyprzedanego serialu. Nie było fanów, którzy nie krzyczeli, ponieważ grupa przebrnęła przez ulubione utwory, takie jak” Guided by Angels „i” Gnacked on Anger.”

Sniffery są obecnie w trasie, więc koniecznie sprawdź ich stronę internetową, aby poznać daty i lokalizacje. Jeśli nie możesz ich złapać na żywo, pamiętaj, aby odebrać kopię Comfort to Me – warto posłuchać.

Połącz się z Amylem i snifferami

Facebook / Instagram / Twitter / Bandcamp / YouTube / Spotify / Apple Music

Galeria Zdjęć Amyl and the Sniffers