zdjęcie: Angel Park

Wpisany przez Angel Park

Governors Ball, jeden z najbardziej oczekiwanych letnich festiwali w Nowym Jorku, odbył się w tym roku na Citi Field w Queens, NY. W tegorocznym składzie znalazły się jedne z największych nazwisk w muzyce indie i rap, przyciągające uczestników z całego miasta i nie tylko, aby doświadczyć występów takich artystów jak J. Cole, Playboi Carti, Halsey i wielu innych. ThatMag był na terenie drugiego i trzeciego dnia tego niezapomnianego wydarzenia! Oto, co przegapiłeś!

Samookreślone jako festiwal muzyczny „zbudowany przez nowojorczyków, dla nowojorczyków,” Miłość Governors Ball Fest do rodzinnego miasta była obchodzona w jego skomplikowanym wystroju zlokalizowanym na całym terenie. Jednak najbardziej godna uwagi była odważna Lady Liberty stojąca dumnie obok wielobarwnych liter z nazwą wydarzenia.

Handlowcy detaliczni i żywności również ustawiali tereny w rzędach, z których najbardziej godne uwagi były Bacardi, Dunkin Donuts, Levis i Coca-Cola. Inni sprzedawcy, tacy jak Bud Light i GoPuff, również mieli własne dedykowane salony, różne przekąski i interaktywne zajęcia, aby zapewnić tłumowi pożywienie i rozrywkę między planszami. Osobiście nie mogłem się nacieszyć pysznymi lodami z budki Milk & Cream Cereal Bar!

zdjęcie: Angel Park

Jeśli chodzi o układy sceniczne, organizatorzy festiwalu wykonali świetną robotę rozdzielając wszystko i zmniejszając jak najwięcej nakładania się zestawów. Artyści zostali podzieleni na sceny GoPuff, Barcadi i Verizon, z których każdy znajduje się w odległości krótkiego spaceru,

Artyści zostali podzieleni na etapy GoPuff, Bacardi i Verizon. każdy z nich znajduje się w odległości krótkiego spaceru i ma mnóstwo miejsca na złapanie kolejnego kawałka pizzy lub naparu z piłką.

Governors Ball prezentował sety różnych artystów dla głów muzyki indie i rap wszystkich odmian. Przez cały drugi dzień mogłem zobaczyć Valley, BENEE i De 'Wayne’ a.

Set Valley był imponującą, żywą wizytówką mglistych, soft rockowych wibracji. Zespół zagrał dzięki zestawowi ulubionych fanów i nowym materiałom, tworząc niezapomniany koncert. Emocjonalny wokal frontmana Roba Laski unosił się nad instrumentami, nadając utworom dodatkową warstwę głębi i uczucia.

Oglądanie występu BENEE było niesamowitym przeżyciem. Ta Nowozelandzka artystka Popowa była tak radosna na scenie, jak i sarkastyczna, a jej humor dodał świetny akcent do tego, co publiczność później odkryła, było jej pierwszym występem na Festiwalu w USA.

zdjęcie: Angel Park

Intymny set De 'Wayne’ a na Seltzer sessions Bud Light ’ a był niesamowitym pokazem od początku do końca. Artysta z Houston, oparty na TX, tańczył i skandował tłum przez cały swój set i zamknął się wyjątkowym wykonaniem „I Wanna Be Your Dog” The Stooges.”

W końcu, aby zakończyć wieczór.

Ponownie, w południe następnego dnia, Governors Ball po raz kolejny otworzył swoje bramy dla uczestników, aby zakończyć Festiwal. HrabiaW y afternoon wystąpili niezależni aktorzy Soccer Mommy i 100Gecs, a także inni znani niezależni aktorzy, tacy jak pochodzący z Filadelfii piosenkarz Japanese Breakfast I Angielski czteroosobowy zespół Glass Animals.

Mimo, że byłem wtedy zmęczony, entuzjazm tłumu był zaraźliwy, a poziom energii artysty nigdy się nie załamał. Publiczność osiągnęła nawet swój szczytowy poziom hałaśliwości, gdy na scenie pojawili się headlinerzy Playboi Carti i J. Cole. Fani z pierwszego rzędu aż do baru VIP mogli być widziani tańcząc i śpiewając do tekstów.

Dzięki bezkonkurencyjnemu składowi, pysznym sprzedawcom żywności i wyjątkowej atmosferze, która mogła pochodzić tylko z Nowego Jorku, Governors Ball 2022 doskonale podbił serca fanów muzyki indie i rap w całym mieście. Będziemy odliczać dni do 2023 roku!

Połącz się z Governors Ball

Facebook / Instagram / Twitter

Galeria Zdjęć