zdjęcie: Angel Park

Wpisany przez Angel Park

15 czerwca, Dreamer Boy i BENEE zapakowali TLA do pojemności w oczekiwaniu na niesamowity show, że Dreamer Boy i Benee mieli wystąpić. Ten koncert był jednym z wielu przystanków cross-country na ich trasie po Ameryce Północnej.

Muzyka Dreamer Boy jest najlepiej opisana jako wciągające i przenoszące doświadczenie. Jego mglisty, wypełniony syntezatorami dźwięk zyskał uznanie krytyków, niektórzy nazywają go ” subtelnie pięknym.”Z dwoma powszechnie chwalonymi albumami w swoim rosterze, Dreamer Boy szybko wylądował na radarze fanów gatunku indie. Live, Dreamer Boy ’ s set był jak pełna energii, z adnotacjami impreza taneczna. Żywiąc się podekscytowanymi okrzykami tłumu, zasilił ulubione utwory fanów ,takie jak” Over Everything”,” Jumpshot „i” Keep The Pace.”

Po Dreamer Boy był headlinerem BENEE. Ta nowozelandzka piosenkarka przyciągnęła wzrok i uszy fanów indie popu na całym świecie swoim anielskim głosem i urzekającą obecnością na scenie od czasu, gdy zaczęła wydawać swoją muzykę w 2018 roku. Przewiń do teraz, a BENEE wydała swój debiutancki album, zatytułowany, hey U x, i rozwinął lojalną grupę fanów zarówno w NZ, jak i w całych Stanach Zjednoczonych.

Na żywo, obecność BENEE na scenie była niezrównana. Jej niesamowity głos i charyzmatyczna osobowość zapewniały fanom rozrywkę podczas jej występu,a publiczność uwielbiała każdą minutę jej planu. Fani śpiewali wraz z BENEE wykonując ukochane single, takie jak” Supalonely „i” doesn ’ t Matter.”Pomiędzy piosenkami poświęciła czas na interakcję ze swoimi fanami, łamanie żartów, a nawet głosiła, jak bardzo była pod wrażeniem słodkiego, ręcznie robionego prezentu od jednego z fanów w pierwszym rzędzie.

W sumie obaj artyści zagrali fantastyczne show. Głos BENEE jest niesamowity, a Taniec Dreamer Boy ’ a był na najwyższym poziomie. Jeśli jeszcze nie słuchaliście żadnego z tych artystów, teraz jest czas, aby zacząć!

Połącz się z Dreamer Boy

Facebook / Instagram / Twitter / Spotify / Apple Music

Połącz się z BENEE

Facebook / Instagram / Twitter / Soundcloud / YouTube / Spotify / Apple Music

Marzyciel i Benee Galeria Zdjęć