zdjęcie: Angel Park

Wpisany przez Angel Park

Ostatni piątkowy wieczór był pierwszym z dwóch wyprzedanych koncertów w Union Transfer legendarnego Filadelfijskiego artysty folkowego, Kurta Vile ’ a. Te przystanki zostały wykonane w ramach trasy koncertowej Vile ’ a multicity obejmującej miasta w całych Stanach Zjednoczonych w ramach wsparcia jego najnowszego albumu, Watch My Moves. To piętnastoosobowe Wydawnictwo wypełnione jest marzycielskim, inspirowanym psychologią rockiem i zawiera uznanych fanów, takich jak” Mount Airy Hill”,” 'Goin’ On A Plane Today „i ” Thinkin’ About Flyin.”

Gdy tłum zapełnił podłogę sali, zespół wspierający, Natural Information Society, rozpoczął koncert, zanurzając się w przyjemnym, awangardowym, długogrającym secie. Pomimo braku wstępu, współczesne brzmienie grupy urzekło publiczność i dotknęło fascynującego połączenia jazzu, minimalizmu i tradycyjnych gatunków muzycznych.

Podążając za naturalnym społeczeństwem informacyjnym był podły, który ciepło powitał tłum dopingujących kibiców przed riffem do początkowych akordów ” Pałacu OKV na odwrocie.”Wraz z jego kolegami z zespołu i jego kultowym logo Vile świecącym za nim, obecność na scenie Vile urzekła wszystkich na widowni. Mieszając zarówno jego starą, jak i nową muzykę, jego set miał utwór, który zadowoli zarówno dawnych, jak i ostatnich fanów Vile.

Jeśli jesteś fanem folku, Kurt Vile i Natural Information Society to zdecydowanie dwie grupy, które warto posłuchać.

Bilety są nadal dostępne na „Watch My Moves” wycieczka tutaj.

Połącz się z Kurtem Vile

Facebook / Instagram / Twitter / Spotify / Apple Music

Połącz się z naturalnym społeczeństwem informacyjnym

Strona Internetowa / Instagram / Spotify / Emrite

Kurt Vile / Natural Information Society Photo Gallery