zdjęcie: Sophia Varoumas

Carina Round daje dreszcze całego ciała z jej atrakcyjny występ, obok żywej legendy rocka Maynard James Keenan w Philadelphia ’ s The Met.

Autor: Sophia Varoumas

„Przyjaciele Phila” otrzymać oczekiwany przez nich spektakl satyryczny i teatralny. Maynard James Keenan (wokal) i Carina Round (wokal/gitara/perkusja/klawisze), z Puscifer, wystąpili w divine męski/żeński post-punkowej harmonii w Met.

Obok kolegów z zespołu, Mat Mitchell (gitara), Gunner Olsen (perkusja) i Josh Moreau (bas/syntezatory) na tegorocznym, Rachunek Egzystencjalny tour, podobnie jak Hierofant komplement The Empress, Carina Round i Maynard James Keenan, zaprezentują swoje głosy w operze, niezwykle piękne i zsyntetyzowane z odrobiną retro elektroniki.

Alternatywne trio rapowe, Moodie Black, otwiera wieczór ciemną sceną, jasnym białym ekranem, a zespół rozrzuca się po scenie, a za nimi wisi industrialne tło, przypominające Stary teledysk Nine Inch Nails. W skład Moodie Black wchodzą wokalistka Kristen Martinez (ona/ona), gitarzysta Sean Lindahl (ON/ON) i perkusista Bentley Monet (on/on).

Moodie Black rage na scenie, gdy sylwetka Martineza nawiedza, gdy wznosi się i porusza się przed tłem zespołu. Ma ogromny głos, który wymaga uwagi. Zespół nazywa to noise rap. Brzmi super thrashy i industrial w połączeniu z super szybkim słowem mówionym. Możesz znaleźć się kołysanie głową do ich zestawu.

Nagle energia zmienia się dramatycznie, gdy ekrany telewizorów po obu stronach sceny zapalają się statycznie, a na ekranach pojawia się Maynard James Keenan (MJK), znany również jako agent Dick Merkin, z Komunikatem „spam.- Przypomina tłumowi, że-ignorancja – dodaje dość pikanterii do cynicznej mieszanki przetworzonego mięsa, więc jeśli wyciągniesz telefon, wylądujesz w Młynkach do mięsa Puscifera i pozbędziesz się ciebie. Tłum ryczy na zapowiedź, a następnie zespół przechodzi przez scenę.

Widzisz i czujesz tę synergię na scenie, gdy Keenan i okrągły, ALT i sopran tańczą wokół siebie w alienesque otwarcie mody z utworów, „chleb i Cyrk,” „Postulous,” a następnie tłum-przyjemne, „fałszywe afront,” dając publiczności Max Headroom spełnia Reservoir Dogs czuje się z ich niegrzecznym chłopcem, czarnymi garniturami, białymi koszulami na guziki i czarnym strojem.

Dziesiątki fanów ubierają się jak osoby MJK, a niektórzy, jak MJK, nie łamią charakteru. Występy personas, Agent Dick Merkin, agent w szkoleniu na Pusciforce, jest gospodarzem wieczornej sondy. „Agenci” pojawiają się na scenie, skanując widownię w poszukiwaniu potencjalnych nowych obiektów. To było dziwaczne i zabawne, dodając dodatkowy element do nocnego show.

Przed szybką siedmiominutową przerwą i zmianą garderoby zespół wykonał utwory „Humbling River”, „apocalyptical”, „Remedy” i ” Singularity.”

Billy D, MJK ’ s pojawia się inna postać Puscifera, z kieliszkiem alkoholu w ręku, przygotowana do podniesienia kieliszka i ucieczki przed obcymi na scenie, próbującymi go zbadać.

Puscifer kontynuuje w ich zawsze tak subtelny sposób, aby powiedzieć: „Zamknij się kurwa” ze światem w obecnym stanie rzeczy, maskując trochę wściekłości za pomocą wideo „spamu”, który bawi tłum, aby dodać poczucie sarkastycznej komicznej ulgi, ale nadal pokazując, jak media społecznościowe są złe i jak mogą się czuć w związku z aktualnymi wydarzeniami społeczeństwa, które się rozwijają.

Najbardziej monumentalnym i fascynującym momentem wieczoru była Carina Round w swoim występie z „Flippant.”

Round singularly tańczy stojąc nieruchomo i machając rękami skierowanymi do góry, a następnie krążąc po brzuchu i ponownie w górę. Nagle znów krąży po brzuchu, wskazuje w górę, następnie wskazuje z powrotem na drugą rękę, krążąc z powrotem na brzuchu i cicho krzyczy: moja! Zanim scena zgaśnie, kończą noc „Bedlamite” i mówią fanom Puscifera, że mogą wyrwać Telefony, aby zrobić kilka zdjęć, jeśli zechcą.

Chcesz przeżyć show na nowo? Setlista Filadelfii poniżej:

Chleb i Cyrk
Postulous
Fake Affront
Underwhelming
Szara Strefa
Twierdzenie
Waginamina
Upgrade
Apokaliptyczny
Remedium
Osobisty Prometeusz
Osobliwość
Humbling River
(Przerwa)
Bullet Train
Człowiek Za Burtą
Flippant
Bedlamite

Połącz się z Puscifier

Facebook / Instagram / Twitter / YouTube / Spotify / Apple Music