zdjęcie: Ida Bjorvik

Scenariusz: Lauren Rosier

Wschodząca norweska sensacja alt-popu, ARY, dzieli się swoją nową oprawą wizualną nowego singla, „My Awe Sustains”, z jej niedawno wydanego debiutanckiego albumu, Dla Evig.

„Mój podziw podtrzymuje” dotyka momentu, w którym dziecko uświadamia sobie, że ich rodzice są tylko ludźmi, i bada rozwój, którego doświadcza później. Są w stanie przezwyciężyć wszelkie utrzymujące się urazy, jakie mają wobec rodziców, za to, że nie spełniają nieosiągalnych standardów ich rodziców.

„Zawsze kochałem” teledysk „jako koncepcję”, dzieli się ARY. „Intrygująca jest myśl o tworzeniu wizualizacji dopasowanych do dźwięku. Praca z Pernille i Herwig nad stworzeniem tego magicznego, Mrocznego wszechświata była tak satysfakcjonującym doświadczeniem i nie mogę się doczekać, aby podzielić się nim ze światem.”

Na nowej, własnej produkcji debiutanckiej płycie, Dla Evig ARY dzieli się emocjonalną podróżą, której doświadczyła i drogą do uzdrowienia. Album pomaga jej przetrwać smutek, którego doświadcza z powodu przedwczesnej śmierci brata bliźniaka.

Płyta daje ARY możliwość wyrażenia swoich emocji, aby ewentualnie pomóc słuchaczom i dać im możliwość przetwarzania własnych emocji we własnym życiu. Dla Evig pokazuje rozwój ARY jako artysty i bada ” wiele różnych twarzy straty.”Album oddaje rzeczywistość ludzkiego doświadczenia i to, co to znaczy kochać.

ARY wyrobiła sobie markę dzięki niesamowitej mieszance mrocznego popu z odrobiną euforii w świecie indie-popu. Obejrzyj jej film do „my Awe Sustains” poniżej i koniecznie sprawdź jej stronę internetową i media społecznościowe poniżej!

]

Połącz się z ARY

Facebook / Instagram / Twitter / TikTok / YouTube