Po pięciu latach Marshmello i Khalid wracają z „Numb”, aby poprowadzić nas prosto w lato. Nowy singiel jest drugą kolaboracją dla pary, która wcześniej połączyła siły przy ich przebojowym przeboju „Silence”, osiągając ponad 2 miliardy strumieni na całym świecie i osiągając 6x platynę.

„Numb” jest natychmiast chwytliwy dzięki sacharynowym gwizdkom i sprężystej linii basu, a także gładkie wokale Khalida, które wydają się bez wysiłku ślizgać się na szczycie rytmu.

„Ja i Khalid zawsze rozmawialiśmy o zrobieniu innej piosenki, więc wysłałem mu ten pomysł i spodobał mu się”, mówi Marshmello. „Byłem bardzo szczęśliwy, kiedy zapytałem go, czy chce zrobić piosenkę, a on odpowiedział tak, ponieważ piosenka jest dla niego trochę inna, ale wiedziałem, że ją zmiażdży. Wysłał mi go następnego dnia i od razu wiedziałem, że mamy jeden z tym.”

„Mello i ja mamy wielką przyjaźń, a kiedy zbieramy się razem, aby tworzyć muzykę, zawsze mamy świetne wibracje”, mówi Khalid. „’Silence’ jest ulubionym utworem fanów, który uwielbiam wykonywać, więc kontynuacja naszej współpracy z 'Numb’ jest czymś, na co nie mogę się doczekać.”

Sprawdź piosenkę i wideo poniżej teraz.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Coachella