Martin Garrix wrócił z większą ilością ciepła. Na piętach spada jego ogromny Sentioalbum „Loop” jest kolaboracją z Dallaskiem. Jest to pierwszy raz, kiedy obie formalnie ze sobą współpracowały. DallasK zremiksował oczywiście utwór Martina „in the Name of Love”, w którym gra niemal każdy koncert. Ich nowy utwór zawiera niepowtarzalny wokal Sashy Alex Sloan.

Sasha rozpoczyna utwór ze wspaniałym wokalem. Robi fenomenalną robotę, ustawiając klimat. Melodia jest melodyjna, ale z pulsującymi emocjami. Temat skupia się wokół zerwania i powrotu do siebie. Budowa zwiększa napięcie przed groovy bas-line heavy drop. Wokale Sashy są zaraźliwe i będą w twojej głowie przez cały dzień.

Ten jest przygotowany zarówno na festiwale, jak i na twój samochód. Możemy spodziewać się również dużych remiksów tego utworu. „Loop” przypomina mi czule utwór Garrixa z Tove Lo 'Pressure. Obaj prezentują ten mroczny klubowy klimat popu. Martin miał to do powiedzenia o utworze:

„Gram tę piosenkę w moich setach od dłuższego czasu, a reakcje tłumów były świetne. Uwielbiałem pracować z Dallas i jestem bardzo podekscytowany, aby w końcu wydać ten!”

W surrealistycznym oficjalnym teledysku do „Loop” pojawia się kobieta wyruszająca w kolejną noc w mieście. Przemierzając ruchliwe ulice i kolorowe kluby Las Vegas, spotyka Garrixa i Dallaska w marzycielskiej podróży. Pamiętaj, aby sprawdzić „pętla” poniżej!