’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

Co znajdziecie w naszym artykule?

Mind Against dołączył do tkaniny prezentują mix serii z nowym, oszałamiającym singlem zatytułowanym „Freedom”. Na kompilację możecie czekać w piątek, 23 września. Duet ma w sobotę, 24 września Rozszerzony set, w którym można usłyszeć wiele wspaniałych rzeczy z nich. Utwór został skomponowany, zaaranżowany i wykonany u boku Dyzena, znanego jako Francesco Perrone. Sprawdź oficjalny teledysk z uderzającymi zdjęciami transseksualnej modelki Rayi Martigny, która doskonale porusza się wraz z dźwiękami.

O Torze

„Wolność” jest eteryczna i kosmiczna w swoim brzmieniu. Zaczyna się od trzepotania wysokich akordów syntezatorowych wykonujących symfonię elektryczności. Za nim marzycielska melodia niesiona emocjonalnie i płynnie przez wielowarstwową perkusję. Jest uspokajający i nieco melancholijny, ale co nieco ekscytujący. W teledysku, światła migają przed twoimi oczami w dystopijnym społeczeństwie otoczonym ciemnością. Jest emocjonalny wstrząs i pragnienie wolności. Jąkająca się melodia syntezatora trwa przez cały utwór i powoli zanika na końcu, pozostawiając pragnienie więcej. Idealny tor letniej nocy.

„składanki tkanin są częścią naszej przygody na tym świecie od pierwszych dni. To ważny kamień milowy w naszej karierze. Chcieliśmy stworzyć mieszankę przekraczającą gatunki i tendencje muzyczne, z jak największą ilością ekskluzywnych utworów. [Poprosiliśmy] naszych ulubionych producentów i przyjaciół o nowy materiał, aby pasował do ponadczasowego stylu, którego chcieliśmy miksować, wraz z niektórymi wiecznie zielonymi utworami, niektórymi nowszymi i niektórymi nieco starszymi.’

Mind Against

Alessandro i Federico Fognini okazują się niepowstrzymaną siłą w sektorze producentów/DJ-ów. Oprócz cenionych utworów, ich sety DJ-skie za każdym razem zanurzają publiczność w zachwycie. Zagrali już wiele koncertów, więc to przeznaczenie mieć ich teraz w serii mix. Możecie spodziewać się 18 utworów, z mieszanką oryginalnych miksów i ekskluzywnych materiałów na ich nadchodzącym albumie. Posłuchaj „wolności” poniżej, czekając.

Mind Against-Wolność / Kup/Stream

ed/track / 5qv8rdbrzmdmxs23yqavhy?si=555a792221474529 & nd=1 & utm_source = oembed”>