umăr-gleznă-punct-native-instruments-wallpaper-callumluckwellfinalyearcom.. jpg

Użytkownicy Traktor Pro, to jest coś ciekawego! Native Instruments wprowadza subskrypcyjną wersję swojego popularnego oprogramowania DJ Traktor Pro. Traktor Pro Plus, jak wiadomo, będzie dostępny w wersji miesięcznej i rocznej subskrypcji. Miesięczna subskrypcja będzie kosztować $ 4.99 miesięcznie. Roczne będą kosztować 49 dolarów rocznie.

Traktor Pro Plus daje dostęp do niektórych dodatkowych komponentów tylko subskrypcji. Obejmowałoby to włączenie maksymalizatora ozonu iZotope i odtwarzacza wzorca traktora. Traktor Pattern Player jest w zasadzie sekwencerem do sampli perkusyjnych i trzymiesięcznym streamingiem Beatportu w ramach wcześniejszej subskrypcji.

Pro Plus jest dostępny tylko dla istniejących posiadaczy licencji Pro, co zasadniczo oznacza, że nie można uzyskać do niego dostępu, chyba że Traktor Pro jest własnością. Ni cytuje, że subskrybent „otrzyma 3-4 nowe funkcje każdego roku”, do których nie-subskrybenci nie będą mieli dostępu. Zostaną również opublikowane główne „płatne” aktualizacje, które konsolidują te nowe funkcje w regularnych odstępach czasu. Oznacza to, że osoby niebędące Subskrybentami będą miały do nich dostęp przez pewien czas.

Włączenie Ozone Maximizer iZotope jest ciekawym środkiem biorąc pod uwagę fundament Soundwise, utworzony na początku tego roku. W związku z tym możliwe może być więcej narzędzi z łańcucha Soundwise. Należą do nich Brainworx, Plugin Alliance, iZotope i NI.