’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

Zgadza się, to już ten czas po raz kolejny. Od 1993 roku DJ Mag prowadzi największą publiczną ankietę muzyczną na świecie. Jest to w pełni otwarta ankieta i każdy może zostać zgłoszony. Nie ma kryteriów wejścia, a roczne głosy w ubiegłym roku wyniosły ponad 1,3 miliona.

Głosowanie rozpoczęte, link znajdziecie tutaj — vote.djmag.com. wystarczy wybrać najlepszych 5 DJ-ów w kolejności rankingu.

Ankiety będą otwarte do północy 14 września, a ogłoszenie listy Top 100 nastąpi pod koniec października podczas ADE w Amsterdamie.

W tym roku Fundacja Unicef i Virtual DJ nawiązały współpracę z DJ Mag. Unicef współpracuje z ponad 190 hrabstwami, aby zapewnić opiekę zdrowotną i edukację dzieciom na świecie. A Virtual DJ to sposób, w jaki wielu producentów i DJ-ów dostaje słodką muzykę do naszych uszu. 

Wszyscy wyborcy otrzymają 50% zniżki na zakupy DJCoin, jak również. Szczęśliwego Głosowania!