’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

Tomorrowland dostanie swoją pierwszą epicką Trylogię fantasy! Tak, Paul Lucas z czołowej agencji literackiej Janklow & Nesbit stoi na czele produkcji. Ponadto możemy zobaczyć, że ta seria ożywa cyfrowo. Jason Richman z United Talent Agency jest ekspertem w swojej dziedzinie i odpowiada za prawa do książek. Znana z większych niż życie festiwali muzycznych o tematyce magicznej, widzimy serię powieści fabularnych, które dalej eksplorują fantastyczny wszechświat.

Uczestnicy z niecierpliwością oczekują tego uznanego na arenie międzynarodowej wydarzenia każdego roku, wraz z jego rozszerzeniami. Ich produkcje, Muzyka i doświadczenie sprawiają, że jest to jeden z najbardziej ekscytujących i pożądanych weekendów w Europie. Lucas twierdzi, że seria powieściowa „połączy wyjątkową magię z podstawowymi wartościami Tomorrowland: jednością, nadzieją, miłością, przyrodą i zdrowiem”. Szczerze mówiąc, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jaka fabuła rozwija się w tej trylogii.

„Każdego roku Tomorrowland prezentuje nowy motyw Festiwalowy, który ożywa dzięki pięknemu zwiastunowi. [The] historie każdego tematu nie mogą być w pełni wyrażone podczas festiwalu. Od lat marzyliśmy o poświęceniu więcej czasu na ich rozwój. Trzy lata temu założyliśmy Dział fantastyki. [A] passionate team brings ożywić magiczne światy i fabuły festiwalu w nowatorskiej formie. 

Jesteśmy podekscytowani nawiązaniem współpracy z Paulem Lucasem, przyjęty do składu gwiazd. Paul reprezentuje prace najwyższej klasy i podziela nasze przywiązanie do wspaniałych opowieści fantasy, więc nie możemy się doczekać, aby podjąć nasze pierwsze kroki w publikowaniu razem z nim.

Michiel Beers, założyciel Tomorrowland

Kto się cieszy, że to się ziści? Więcej szczegółów zostanie ogłoszonych w dniu premiery już wkrótce. Dołącz do listy oczekujących na Tomorrowland 2022 tutaj.