Northern Nights Music Festival powraca do Sekwoodów Północnej Kalifornii w ciągu zaledwie kilku tygodni, gdy w weekend 15-17 lipca udają się do Cook ’ s Valley Campground na trzy dni właściwej muzyki, programowania konopnego i programowania wellness, takiego jak joga, żywe muraliści i instalacje artystyczne na całym terenie.

Northern Nights zawsze był jednym z naszych ulubionych unikalnych festiwali w Kalifornii na przestrzeni lat, a w tym roku spodziewamy się, że nie będzie inaczej. Skład na edycję 2022 zawiera sporo znanych i nowych artystów, w tym Elderbrook, SNBRN, Clozee, Claude Vonstroke, TroyBoi, J. Worra, a także kilka up-and-coming aktów, takich jak Boiz House, Riffa, Chocolate Sushi, Kyra Joseph i więcej.

To wydarzenie oferuje również szereg programów podkreślających konopną przestrzeń-był to pierwszy festiwal muzyczny, który lata temu przyniósł legalną sprzedaż i konsumpcję konopi na miejscu.  Ich obszar konsumpcji konopi Tree Lounge jest wypełniony licznymi sprzedawcami marek z branży konopnej, a także jogi konopnej, kulinarnych doznań leczniczych i nie tylko. W tym roku NN stanie się również pierwszym festiwalem, który będzie miał przychodnie na scenach, a także wiele przychodni na miejscu.

Sprawdź pełny skład poniżej i zgarnij bilet tutaj, zanim znikną. Bilet na GA kosztuje 329 dolarów.

Zdjęcie Funkcji: Zdobądź Małą Fotografię