Popularny zespół, Rainbow Kitten Surprise headline Red Rocks Amphitheater 11 i 12 lipca z disco ball light show. Te dwa szalone zestawy pojawiły się wkrótce po ich 2022 Electric Forest set, gdzie grali na wieszaku przed setkami miłośników EDM. Dotarli do świata EDM dzięki funky stylowi i pięknym produkcjom, które angażują każdy kolor tęczy.

Zdjęcia Samuel Vickrey

Rainbow Kitten Surprise

RKS to North Carolina alternative / indie zespół składający się z 5 utalentowanych muzyków. Komplementują się nawzajem, grając na różnych instrumentach. Wokalistka Ela Melo znana jest z gry na keyboardzie i serii gitar w trakcie Setu. Wszyscy razem, na scenie grają płynnie zabierając słuchacza na piękną ścieżkę dźwiękowego koloru.

Ich muzyka składa się z gwiazd gitarowych szczelin, solówek i rowków; linii basu, które sprawiają, że chcesz się poruszać i tańczyć; wzorców perkusji, które przyspieszają i zwalniają w idealnych momentach; wokali, które przechodzą z basu na ALT; a nawet mają szalone plastry syntezatorów, które znają miłośnicy EDM.

/ > Zdjęcia zrobione przez Samuela Vickreya

RKS i ich rosnąca baza fanów EDM

Nie da się ukryć, że ten niegdyś mały miejski zespół staje się jednym z najpopularniejszych zespołów wśród fanów EDM. Na przykład STS9, String Cheese Incident i disco Biscuits. Coś w nich jest. Niektórzy powiedzieliby, że jest to styl produkcji. inni powiedzieliby, że jest to ich postawa wolnego ducha. Może to rodzinna energia, którą karmią tłum.

Jeśli RKS znajdzie się w pobliżu, koniecznie przeżyj ich jedyny w swoim rodzaju show.

Stream RKS-Spotify