Red Rocks jest jednym z najlepszych miejsc na świecie. Ze względu na naturalne piękno i akustykę stanowi doskonałą scenę dla artystów. Red Rocks Amphitheatre jest wbudowany w naturalną strukturę skalną Kolorado. Betonowe schody miejsca pochłonęły tysiące piw na przestrzeni lat. Teraz, dzięki nowemu urządzeniu, mam nadzieję, że więcej drinków nie będzie stracone.

Nowy uchwyt na kubek został zaprojektowany specjalnie dla jednego z najbardziej znanych miejsc w USA. Ponieważ nie ma rzeczywistych miejsc, dość trudno jest mieć uchwyt na kubek. Ale Megan Clark, mieszkanka Kolorado, podjęła wyzwanie, by to naprawić. Stworzyła urządzenie w kształcie litery T, które trzyma się na miejscu, pozwalając twojemu napojowi usiąść wygodnie.

W tym miejscu jeszcze ich nie zainstalowano. Jeśli jesteś częstym gościem Red Rocks, możesz kupić urządzenie za $ 20. Jest wyposażony w regulowany satynowy pokrowiec na napój i aksamitną torbę ze sznurkiem. 5% sprzedaży zostanie przekazane przyjaciołom Red Rocks, aby pomóc zachować park na wiele lat.

Red Rocks ma pełne lato i jesień z wieloma artystami EDM w drodze. Na scenie pojawią się Zeds Dead, Big Wild, Zedd, Flume, Lane 8 i wiele innych.