Niczym w przypadku pozostałych sprzętów użytkowych, asortyment rolet możemy podzielić na grupy i podgrupy nim dotrzemy do docelowego wyrobu. Najobszerniejszym zbiorem, na jakie dzielą się żaluzje, jest kategoria żaluzji wewnętrznych, czyli tych, które zamówimy do pokoju dziennego, biura, czy pozostałych pomieszczeń gospodarskich. Klasyfikacja startuje od kubatury mechanizmu oraz stopnia skomplikowania jego montażu.

Co znajdziecie w naszym artykule?

Szybko i elegancko

Montowana w świetle okna roleta plisowana będzie mogła sprawdzać się we wnętrzach do których należy pokój dzienny, czy też bawialnia. Jej lekki, hamujący światło materiał zapewni nam znaczny stopień intymności, nie przyciemniając zupełnie wnętrza. (Bardzo estetyczne można nabyć tutaj: rolety bolesławiec – kontakt z firmą) Podobnie jest z roletą dzień-noc do kupienia z dowolnego rodzaju wyposażeniem. Z Jej dwojakiego mechanizmu jesteśmy w stanie zaaranżować powierzchnię kryjącą okno za pomocą horyzontalnych pasów rozdzielonych od siebie prześwitami (dzień) tudzież przyciemniającą, wtedy kiedy wolną powierzchnię pierwszych pasów zapełnimy tymi z kolejnego planu (noc).

rolety

rolety

Olśniewająca niezawodność

Jest taki moment, podczas którego postanawiamy kupować rzeczy na całe lata, takie, które skomponują się z kluczowymi składnikami wystroju domu. Żaluzja w skrzynce to solidny oraz precyzyjny mechanizm będący w mocy odpowiedzieć na wszelką wątpliwość. Do montażu tej żaluzji potrzebujemy profesjonalisty, jednak efekt końcowy będzie warty poniesionych kosztów i czekania. Gdy kasetę z prowadnicami wybierzemy pod barwę okna pcv, osiągniemy efekt zespolonej estetyczności. Artykułem unikalnym w swoim typie są natomiast rolety typu rzymskiego; stworzone z materiału i nad wyraz olśniewające. Wytrzymały materiał owej rolety przedzielony fiszbinami, składa się w kibić, toteż nawet nierozwinięta, przedstawia się ona przebojowo. Jej montaż mamy możliwość wykonać wszędzie tam, gdzie skromna przestrzeń wyklucza możliwość zastosowania karnisza.