Paul McCartney skończył 80 lat zaledwie kilka dni temu i w tym momencie, gdy były Beatle jest w centrum uwagi opinii publicznej od około 60 lat, nie ma zbyt wiele informacji o legendarnym artyście, których publiczność nie słyszała lub nie widziała. To powiedziawszy, jego niedawne pojawienie się na Discovery + show jego córki Mary McCartney Serves It Up, prawdopodobnie oznacza pierwszy raz szeroki świat dostał bezpośrednie instrukcje od Sir Paula, jak zrobić jego osobisty przepis koktajl, który pokornie nazwał „Maccarita”.

Nie będziemy się zbytnio zagłębiać w szczegóły jego napoju, można złapać wideo poniżej dla tego. W tej chwili wszystko, co naprawdę trzeba wiedzieć, jest to, że jest tequila i triple sec zaangażowany, a Paul McCartney robi to. Letnie menu miksologiczne posortowane.

REKLAMA

To ekscytujący czas dla Paula. Oprócz milowych urodzin i niedawnego zakończenia trasy koncertowej „Got Back”, ukochana gwiazda rocka wydaje specjalny pakiet trzech znakomitych solowych albumów, które po raz pierwszy zostały połączone.

McCartney I II III to wyjątkowy box set, który, jak sugeruje tytuł, łączy solowy debiut z 1970 roku, McCartney II z 1980 roku i McCartney III z 2020 roku. Poza nazwą, nicią łączącą te trzy płyty jest to, że każda z nich była jednoosobowym projektem, z wyjątkiem kilku krótkich występów gościnnych, z Paulem noszącym każdy kapelusz od wokalisty, perkusisty do producenta.

W konsekwencji na wszystkich trzech albumach panuje surowy, ekscytujący duch eksperymentu, nawet jeśli na każdym z nich eksperymenty te prowadzą w zupełnie innym kierunku. Od proto-synth popu do międzynarodowych kawałków perkusyjnych, wędrują po całej mapie, zatrzymując się od czasu do czasu na jedną z charakterystycznych dla Paula chwytających za serce ballad lub podkręconych rockerów.

Więc nawet jeśli nie udało Ci się złapać go na jego ostatniej trasie, jest mnóstwo sposobów, by wczuć się w ducha ery oktogenu Paula. Możesz zacząć od zrobienia sobie Maccarity, a kiedy już ochłoniesz z tego powodu, być może zechcesz włączyć do swojej kolekcji kolejne wydawnictwo McCartneya. Wystarczy, że policzysz do trzech.

McCartney I II III ukaże się 5 sierpnia. Zamówcie ją w przedsprzedaży tutaj.

REKLAMA