Splash House 2022

Co znajdziecie w naszym artykule?

Lato jest oficjalnie tutaj, a na dowód tego nie patrzeć dalej niż tak-cal zszywek, Splash House. W czerwcu tego roku Splash House przejął oazę na pustyni znaną jako Palm Springs na pierwszy weekend roku 2022. W nadchodzącym sierpniu Impreza powraca nie tylko na jeden weekendowy event, ale na dwa! Jeśli odbyłeś podróż na tę jedyną w swoim rodzaju imprezę, jestem pewien, że możesz potwierdzić, jak niesamowite może być. Jeśli nie, Gorąco polecam.

Dla tych z Was, którzy są nowi w All things Splash House, weekend odbywa się w ciągu trzech dni. Oprócz tego, jest również rozłożony wśród trzech najbardziej kultowych hoteli/ lokali Palm Spring. Są to Renaissance Hotel, Margaritaville Resort i Saguaro Palm Springs. Pojedynczy bilet zapewnia dostęp do wszystkich trzech, a także bezpłatny transfer łączący wszystkie strony razem. W tym roku uroczystości odbywają się w ciągu dwóch weekendów. Są to 12-14 sierpnia i 19-21 sierpnia. Składy sierpniowych wydarzeń zostały właśnie porzucone, więc jeśli zdarzyło ci się być na płocie o uczestnictwie, twój wybór mógł stać się o wiele łatwiejszy.

Splash House ’22

Jak wspomniano wcześniej, weekend pierwszy odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia. W składzie Splash House na weekend one wystąpią m.in. Dabin, Dombresky, John Summit, Nora En Pure, Polo & Pan, Elohim, + wiele innych. Weekend drugi, will odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia. Podobnie będzie z muzyką z JUNGLE (DJ Set), Sonny Fodera, & Elderbrook, a także Malaa, Noizu, Solardo, Kyle Watson, Phantoms (DJ Set) + więcej.

Oprócz tego, w każdy weekend będzie można zobaczyć nocne programy Po godzinach w Palm Springs Air Museum. W Weekend one wystąpią Claude VonStroke i SG Lewis (DJ Set). Podczas drugiego weekendu Seth Troxler i wyjątkowy (niezapowiedziany) gość. Ogólne karnety wstępu są już w sprzedaży i zaczynają się od $189. Wszystkie aktualnie dostępne rodzaje karnetów i opcje pakietów hotelowych można obejrzeć na stronie splashhouse.com.

Aby uzyskać więcej informacji, koniecznie zajrzyj na oficjalną stronę Splash House, tutaj. Oficjalne składy można znaleźć poniżej. Bilety na oba sierpniowe weekendy można znaleźć tutaj. Do zobaczenia!

Składy Sierpniowe

Splash House LineupWeekend Pierwszy Splash House LineupWeekend Drugi

Aby dowiedzieć się, czego można się spodziewać, zapoznaj się z naszą szczegółową recenzją z minionego weekendu Splash House tutaj.

Follow Splash House:

Facebook / Instagram