Tomorrowland powraca, podobnie jak transmisja na żywo Tomorrowland 2022! Ludzie Jutra z całego świata dotarli do pierwszego dnia kultowego belgijskiego Festiwalu. Po raz pierwszy w historii obejrzyjcie fantastyczną scenę „the Reflection of Love” w tym roku. Ta główna scena Tomorrowland 2022 jest w 100% Wykonana z wewnętrznego wystroju, wykonana z miłością i stworzona z pasją. Od pomysłu przez szkic po projekt techniczny, kreatywny zespół odpowiedzialny za Tomorrowland wymyślił, narysował i ożywił magiczną scenę. Wszystkie oddzielne elementy zostały wykonane w Atelier Tomorrowland i ożywione na 3 weekendy obłędu Tomorrowland 2022!

16. Edycja Tomorrowland obraca się wokół „odbicia miłości”, symbolizującego pozytywną energię Festiwalu. Nieoczekiwana ciemność spadła na ludzi jutra, ale teraz zrobić miejsce dla wyjątkowej chwili na hipnotyzującym „odbicie miłości” etapie. Podczas trzech weekendów intensywna więź między ludźmi jutra a specjalnym związkiem pozytywnej energii ponad granicami przyniesie magię i Światowe odbicie światła na terenie festiwalu w Boom w Belgii, wzywając wszystkich festiwalowiczów do szerzenia pozytywności i więzi, których doświadczają na festiwalu na całym świecie.

Oczywiście możesz śledzić magię za pośrednictwem transmisji na żywo Tomorrowland 2022, która będzie trwać przez 21 dni! One WORLD TV & One World Radio będzie transmitować magię na całym świecie od piątku, 15 lipca do czwartku, 4 sierpnia. Podczas festiwalowych weekendów, One World TV będzie oferować 3 różne kanały, nadające na żywo z tegorocznej Mainstage ” the Reflection of Love „(kanał 1), różne sceny Tomorrowland (kanał 2) i One World Radio studio (Kanał 3). Jeśli nie udało wam się dotrzeć osobiście na 16.edycję belgijskiego Festiwalu, nie martwcie się. Będziesz mógł cieszyć się wspaniałymi występami najlepszych artystów elektronicznych na świecie! Co za wyjątkowe doświadczenie w pierwszym rzędzie.

Tomorrowand Transmisja Na Żywo 2022:

Pamiętaj, aby oglądać transmisję na żywo Tomorrowland 2022 od 15 lipca do 4 sierpnia na swojej stronie internetowej tutaj lub w aplikacji Tomorrowland.