Tegoroczny Tomorrowland będzie bardziej modny niż kiedykolwiek wcześniej. Ogłoszono, że Adidas, Rbfa i Tomorrowland zjednoczyły się, aby wprowadzić odzież inspirowaną piłką nożną. Będzie oznaczony jako kolekcja miłości, która zawsze pasuje do tematu Tomorrowland. Projekty mają za zadanie uchwycić serca i umysły fanów piłki nożnej (soccer) i festiwali na całym świecie. Muzyka i piłka nożna łączą ludzi Jutra.

Kolekcja składa się z najbardziej kultowych elementów Adidasa, z odważnym nadrukiem graficznym i zabawnym podpisem miłosnym jako wspólnymi motywami. Druk graficzny jest inspirowany słynnymi fajerwerkami Tomorrowland i reprezentuje wzajemne wartości różnorodności, równości i integracji. Wydarzenia takie jak Mistrzostwa Świata i Tomorrowland otaczają świat. Niewiele jest większych wydarzeń, które łączą nas razem.

Kolekcja LOVE capsule jest pierwszym rozdziałem współpracy i składa się z kurtki Terrex MYSHELTER, Bluzy Z Kapturem, Koszulki inspirowanej przeszłymi koszulami bramkarskimi, zapinanej na guziki koszulki festiwalowej, Koszulki Z Krótkim Rękawem, damskiej długiej ciasnej, krótkiej, krótkiej do pływania, torby na ciało, kubełkowego kapelusza, ręcznika i pary adilettes.

Kolekcja kapsułowa będzie dostępna na adidas.com, shop.rbfa.be, store.tomorrowland.com 13 lipca. Będzie to oczywiście również na Świętym terenie dla przełomowego 3-weekendowego Festiwalu. Tomorrowland również niedawno ogłosił nową mozaikę „Stairway to Unity”.