Jeszcze tylko jeden tydzień, zanim miłość znów się odbije, a Tomorrowland powraca! One World TV i One World Radio będą transmitować magię 16. edycji Tomorrowland worldwide na żywo przez 21 dni, od piątku 15 lipca do czwartku 4 sierpnia, za pośrednictwem aplikacji One World TV i One World Radio. tomorrowland.com i aplikacji Tomorrowland.

Transmisja i kanały Tomorrowland

Podczas festiwalowych weekendów, One World TV będzie prezentować 3 różne kanały, transmitujące na żywo z tegorocznej sceny głównej „the Reflection of Love” (channel 1) ze światowej klasy artystami w składzie. 

Kanał 2 będzie transmitowany na żywo ze sceny Atmosphere (Chris Liebing, Joseph Capriati, Kevin De Vries) i Freedom stage (Claptone, Da Tweekaz). Podczas gdy kanał 3 Da spojrzenie na One World Radio studio, które znajduje się na terenie festiwalu z grupą artystów wchodzących do studia non-stop na ekskluzywne wywiady i wiele innych ekscytujących rzeczy dzieje. Ludzie, którzy nie mogli dotrzeć na festiwal, będą mogli podziwiać wspaniałe występy najlepszych artystów elektronicznych na świecie – naprawdę wyjątkowe doświadczenie w pierwszym rzędzie.

Od poniedziałku do czwartku w One World TV będzie dostępny 1 kanał, odliczając do nadchodzącego weekendu Festiwalowego i oglądając poprzedni z szeregiem specjałów, wywiadów z artystami i podsumowań. Każdego dnia widzowie będą odkrywać inny program specjalny prowadzący scenę, w tym Promocje O KNTXT, Afterlife, Diplo ’ s Higher Ground, Smash the House i inne.

Nowa Technologia Dźwięku

Tomorrowland będzie jednym z pierwszych wydarzeń transmitowanych za pośrednictwem Dolby Atmos, technologii dźwięku przestrzennego, która rozszerza istniejące systemy dźwięku przestrzennego poprzez dodanie kanałów wysokości, umożliwiając interpretację dźwięków jako obiektów trójwymiarowych. Wykracza poza zwykłe słuchanie, przenosząc ludzi z przełomowym doświadczeniem dźwięku przestrzennego, tworząc bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe z większą głębią, wyrazistością i szczegółami niż kiedykolwiek wcześniej.

Śledź magię Tomorrowland na żywo od piątku 15 lipca do czwartku 4 sierpnia na tomorrowland.com i aplikacji Tomorrowland.