Ultra festival, Edycja Europe, odbywająca się w Chorwacji, oferuje transmisję na żywo z Europe Ultra 2022. Transmisja na żywo, która będzie transmitować festiwal na Youtube, gdzie fani mogą oglądać z dowolnego miejsca na świecie. Wyprzedany festiwal odbędzie się 8, 9 i 10 lipca.

W tym roku, jak każda Ultra, zagrają jedni z najpopularniejszych DJ-ów. Armin Van Buuren, Marshmello, Hardwell, Above & Beyond i Alesso to tylko kilka DJ-ów, którzy będą uczestniczyć w tym roku, 2022. Jeśli chcesz obejrzeć któryś z tych zestawów, nie martw się, nie będziesz miał problemu z robieniem tego z domu.

Nowa kolekcja Ultra fashion” Respect & Enjoy”

Ultra zaprezentowała również nowe kolekcje mody ULTRA Europe i RESISTANCE, wyprodukowane w całości w Chorwacji, które można kupić na miejscu w stoiskach ULTRA Merchandise oraz na Zachodnim Wybrzeżu Splitu. Kolekcja oferuje stylowe T-shirty, czapki i inne ubrania Kolekcjonerskie. Ponadto dostępne są flagi,torby z ciągiem i inne Nicki. Nie ma informacji o ograniczonej ilości tych produktów, więc działaj szybko.

Livestreams

Poniżej zamieszczam Streamy na Youtube ze wszystkich 3 dni transmisji na żywo Europe Ultra 2022. Możesz po prostu kliknąć filmy i dołączyć do poczekalni, aż zacznie się każdego dnia. Inne transmisje na żywo zrobiły to na scenie, ale tutaj w Europe Ultra wydaje się, że będą trzymać się jednego strumienia dziennie, najprawdopodobniej spędzając czas na głównej scenie. Piątkowa transmisja zaczyna się godzinę przed sobotą i niedzielą. w USA będziemy oglądać po południu, więc upewnij się, że Twoja praca schedule się nie zderza.

Ustalone godziny transmisji będą publikowane codziennie na Instagramie Europe Ultra.

Dzień 1 (7/8)

Dzień 2 (7/9)

Dzień 3 (7/10)

Wniosek

Europe Ultra livestream będzie jednym z największych wydarzeń cyfrowych na scenie EDM w tym roku. To będzie za darmo i nosić miliony dolarów wartych headliners i produkcji. Po wielkim sukcesie transmisji na żywo EDC, Ultra Miami i Coachella w ubiegłym roku nie ma wątpliwości, że Ultra Europe będzie mniej. Chwyć więc popcorn, ulubionych znajomych, z którymi możesz się zabawić, a także największy telewizor i dostroić się do gry.

Oficjalna strona Europe Ultra — https://ultraeurope.com