zdjęcie: Angel Park

Wpisany przez Angel Park

Jeśli jesteś fanem muzyki rap, to jest duża szansa, że słyszałeś o 24kGoldn. Producent i DJ Z Los Angeles w ciągu ostatnich kilku lat nabierał tempa na scenie hip-hopowej. Producent / DJ jest obecnie w trasie koncertowej promującej jego najnowszy album, El Dorado a wycieczka jest dowodem na to, że tylko mu się polepsza.

W zeszły poniedziałek miał miejsce jego debiutancki pokaz w odlewni w Filadelfii i było to niezapomniane przeżycie.

Wspieranie 24kGoldn na tej trasie była piosenkarka / autorka tekstów, Bailey Bryan. Bailey jest niesamowitą artystką sama w sobie i wniosła ogromną ilość energii do swojego planu. Bailey znana jest z singli ” Own It „I” Hard Drive Home.”W 2017 roku wydała swój debiutancki album, Do Tej Pory, a ostatnio upuściła swój album, Fresh Start, w zeszłym roku.

Kolejnym wykonawcą w składzie był pochodzący z Chicago raper Lil Bean. Zaczął rapować w wieku 17 lat i od tego czasu doskonali swój warsztat. Jego muzyka na żywo była mieszanką oldschoolowego hip-hopu i współczesnej pułapki, ze zdrową dawką humoru.

Ostatecznie na scenie stanęło 24 kg. Tłum wybuchł okrzykami, klaszcząc i gwiżdżąc entuzjastycznie. Raper miał na sobie odważny dwuczęściowy strój, który błyszczał pod światłami scenicznymi. 24kGold śpiewał i tańczył swoją drogę przez swój set, który zawierał single ” Valentino „i” Mood.”Jego występ kultywował bis, który sprawiał, że publiczność pragnęła więcej.

Jeśli masz okazję zobaczyć 24kgoldn, Bailey Bryan lub Lil Bean na żywo w najbliższych kilku El Dorado terminy wycieczek, zgarnijcie bilety wkrótce!

Połącz się z 24kGoldn

Facebook / Instagram / Twitter / Spotify / Apple Music

Połącz się z Bailey Bryan

Facebook / Instagram / Twitter / Spotify / Apple Music

Połącz się z ’ Lil Bean

Facebook / Instagram | Twitter / Spotify / Apple Music

Galeria Zdjęć