Duet, Zeds Dead przybył do Denver, CO w weekend 4 lipca i zagrał 5 różnych setów dla najbardziej oddanych fanów. Zestawy Zeds Dead Denver rozpoczęły się w słynnym miejscu, Red Rocks, masywnym miejscu wyrzeźbionym w naturze w Parku Narodowym Red Rocks. Tam wystąpili w obu nocach. 4 lipca zagrali 3 sety, jeden w Denver capital park i 2 w Mission Ballroom. Ten miniony weekend niepodległości nie należy zapominać dla każdego, kto uczestniczył w pokazach.

2022 skład DeadRocks

DeadRocks

Dwa zestawy DeadRocks, grane przez Zeds Dead, były dwoma różnymi, jedynymi w swoim rodzaju zestawami. W weekend 2 i 3 lipca rozegrano tam dwa sety wybuchowe. Trzy sety, które zagrali w mieście, 4 lipca, również były inne, ale przejdziemy do tego później. Duet grał w wielu rzutach i wielu swoich ulubionych fanów. Przez obie noce płynnie przełączali się między dubstepem A d&b, trzymając fanów na krawędzi drewnianych siedzeń.

Deadrocks zdjęcie z ZD Twitter Grupowe ujęcie obecności Deadrocksa z Twittera ZD

Zarówno noc 1, jak i noc 2 zostały całkowicie wyprzedane. Wielu popularnych artystów rozgrzało dla nich tłum. Mersiv i Blanke byli wśród tych, którzy to zrobili. Blanke zagrał nawet swój nowy zestaw Drum & bass, AEON: MODE. Te dwie noce były wielkimi sukcesami, nic dziwnego, że Zed nie żyje. DeadRocks jest zawsze jednym z największych koncertów roku.

Nagranie finałowej piosenki Zeds Dead w sobotnim show

Wydarzenie z 4 lipca

Kontynuując dziki weekend na skałach, Zeds Dead przenieśli się do miasta, gdzie zagrali na swoim podwórkowym Jamboree, prowadzonym przez DeadBeats, w stołecznym parku Denver. Zaprosili artystów do grania przed nimi, w godzinach dziennych, aby rozkręcić imprezę.

W parku oferowali nadwyżkę prętów, co znacznie zmniejszyło długość linii falbo drinki. Ponadto oferowali dmuchane domy, gry terenowe, budki z towarem, zbiornik wsadowy do wsadu z baseballem i wiele ciężarówek z jedzeniem. Wielki dzień w parku z przyjaciółmi i rodziną, aby uczcić 4.

Jamboree skład zdjęcia

Na dodatek, w środku wszystkich ustalonych czasów, zorganizowali Amerykański konkurs jedzenia hot-dogów. wzięło w nim udział około 8 zawodników, a nawet zeszłoroczny mistrz. Zwycięzca Konkursu otrzymywał darmowe bilety na koncerty Zeds Dead przez cały rok. Na scenie mieli TVboo i inny komentator komentować całe wydarzenie dla dobrego śmiechu. Zniszczyłbyś sobie noc jedząc tyle hot-dogów za darmowe bilety na ZD przez rok?

Billboard w Denver reklamujący imprezę Jamboree Deadbeats

Mission Ballroom

Szybko po wydarzeniu 4 lipca w parku, Zeds nie żyje, a fani musieli przejść do Mission Ballroom na swój podwójny set. Fani łapali Uberów, biegali i zbierali samochody, aby jak najszybciej dotrzeć do drzwi. Zeds Dead zagrali dwa sety b2b z małą przerwą pomiędzy nimi, zamykając noc. Popularny artysta, GRiZ dołączył do duetu na scenie w pewnym momencie w nocy i publiczność go pokochała. Idealne zakończenie kolejnych setów Denver Zeds Dead.

Wniosek

Po pięciu występach w DeadRocks, Deadbeats Jamboree i Mission Ballroom duet i Deadbeats kontynuują występy w Stanach Zjednoczonych weekend po weekendzie. Jeśli przegapiłeś ten szalony ciąg koncertów w Denver, sprawdź inne wydarzenia Zeds Dead za pośrednictwem ich strony internetowej lub kont w mediach społecznościowych. Co roku grają w Red Rocks, ale szybko się sprzedaje. Bądźcie czujni i obserwujcie uważnie, abyście mogli zamknąć bilet.