Od wydania debiutanckiego albumu Party Favor, Layers, minęły już trzy lata. Chociaż, biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich kilku lat, wydaje się, że to o wiele dłużej. To bardzo pokrzepiające, że najnowszy album Party Favor ukazuje się i absolutnie redefiniuje brzmienie i ekspresję artysty z zupełnie nową intensywnością i wizją.

RESET wydaje się być bardzo celowo nazwany, jako że PF od dawna jest zdegradowany do trapowego i imprezowego brzmienia, które zapoczątkowało jego karierę. Biorąc pod uwagę wszechobecność niektórych z jego wczesnych utworów, takich jak „Bap U” czy „Wiggle Wop”, nie wspominając już o samej nazwie artysty, nie jest całkowicie zaskakujące, że fani skłaniali się w tym kierunku. Jednak ciężko pracował nad tą pandemią, wydając w 2020 roku album ” The ISOLATION ALBUM „, będący zbiorem eksperymentalnych i bardziej stonowanych produkcji.

Teraz jest gotowy na pełny reset, a my nie możemy przestać go słuchać. Wcześniej wydane single „Save Me”, „Superhuman”, „I See You” i „Losing My Mind” zdołały ujawnić znaczący, ale ograniczony zakres wrażeń z pełnego albumu. Cały projekt jest pięknie dopracowany i stanowi kompletną opowieść.

Posłuchajcie pełnego albumu poniżej!

Zdjęcie @slvcker