Znany artysta Indie Samaslife ma zamiar wydać swój długo oczekiwany singiel, „New September”

Poruszając się w całkowicie instrumentalnym kierunku, energia w utworze jest daleka od stracenia. Samaslife emanuje kreatywną chemią non-stop, prowadząc płytę dzięki energetyzującej mieszance synthwave i EDM z lat 80. Transportujące bity i przerwy poruszają słuchaczy po całym utworze, emitując ciężkie nostalgiczne wibracje.

Samaslife wykazał się konsekwencją w łączeniu się ze swoją publicznością i wykonywaniu żywych i unikalnych płyt z punktu widzenia kariery. Chociaż Samaslife jest na fali, nie jest artystą, którego można przeoczyć. Niestety, niewielu artystów jest w stanie poradzić sobie z presją pozostawania niuansami w konkurencyjnym, napędzanym przemyśle. Na szczęście Samaslife ma wokół siebie silny krąg, który pomaga doskonalić swoje rzemiosło, kontynuując mentorstwo i wlewając bezcenną technikę i pęd do swojej platformy, prowadząc Wiatr w jego szybko rosnących wpływach.

Niemniej jednak jego nadchodzący singiel „New September” ma zwrócić na siebie uwagę. śledź Samaslife poniżej na IG, aby uzyskać wszystkie aktualizacje muzyczne!