Wytwórnia płytowa Tchami Confession zawsze była kuratorem listy artystów muzyki house z najwyższej półki. Od wydawania utworów z legend, takich jak Chocolate Puma, po nowo powstałe talenty, takie jak Nostalgix, rok po roku wpływają na scenę muzyki house swoimi wydawnictwami. Ich najnowsza płyta „Take The Mic” Buitano nie różni się niczym od tego, że serwuje rodzaj dobroci basu z ciemnego pokoju, której znana jest wytwórnia.

„Take The Mic” otwiera się warczącą linią basu i alarmami, które brzmią jak odległe krzyki i piski. Buitano podąża za nimi, dodając do nich slick kicks i hi-hats, nadając horroru, dance party vibes. Do czasu uderzenia kropli, rytm jest tak zaraźliwy, że będziesz uderzając parkiet do tej rzeczy przy każdej okazji. I

Przez długi czas fani wytwórni Confession, Buitano nie powinien być obcy ich uszom. Wcześniej produkował jako JC Ordonez, od 2019 roku wraz z Confession konsekwentnie wydaje remiksy i oryginały. Był także supportem i wydawcą wydawnictw Dim Mak, in / ROTATION i Divided Souls. Imię Buitano mogło się zmienić, ale to, co się nie zmieniło, to jego skłonność do dostarczania fanom muzyki house nieskazitelnej i ostrej muzyki house.

Pamiętaj, aby sprawdzić „Take The Mic” Buitano już teraz.