’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

Anjunabeats od lat jest wiodącą wytwórnią muzyki trance. Założona przez trio Above & Beyond, wytwórnia przynosiła nam jedne z najlepszych tranceowych utworów w ostatnich latach. Jedną z podstawowych wytwórni płytowych deep house jest niewątpliwie Anjunadeep. Wytwórnia jest zarządzana przez Jamesa Granta, brata Jono Granta z Above & Beyond. Co roku wytwórnia udaje się do Nowego Jorku, aby zaprezentować niesamowitą muzykę trance, deep house I down-tempo ze swojej elitarnej listy talentów.

W ten weekend nastąpi powrót Anjuny do Brooklyn Mirage. W piątek Anjunabeats przejmie znakomite miejsce na noc pełną transu od artystów, w tym Andrew Bayer, Ma Zo, a nawet bardzo specjalnego trance set z Audien. W najbliższą sobotę, 9 lipca, artyści Anjunadeep, w tym Tinlicker, Marsh, James Grant, Eli & Fur i wielu innych, wylądują na Brooklynie, aby spędzić całą noc w chłodnym klimacie.

Bilety są nadal dostępne na oba wydarzenia, więc upewnij się, aby je wiedzieć, zanim zostanie wyprzedany. Istnieje również Pakiet ticket bundle dla karnetu na oba wydarzenia w obniżonej cenie. Aby zobaczyć bilety na oba koncerty, kliknij tutaj. Nie ma to jak pokaz talentów z rodziny Anjuna w Brooklyn Mirage, więc jest to jeden na pewno nie chcesz przegapić. Sprawdźcie składy obu wydarzeń poniżej!