’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

Sprawny DJ i producent muzyczny Terry Golden jest gotowy, aby pokazać swój charakterystyczny styl i dźwięk tego lata, postanowił wystąpić na tegorocznych najgorętszych festiwalach w Europie w nadchodzącym słonecznym sezonie. W pierwszym tygodniu lipca DJ wystąpi na najbardziej oczekiwanych letnich festiwalach w Europie; NEVERSEA i Ultra Europe. 

Po sukcesie, jaki osiągnął ostatnio dzięki swoim najnowszym wydawcom „Best Time in Space” za pośrednictwem Sirup Music, „Red Zone” z udziałem Sightseer za pośrednictwem Blanco y Negro oraz stale rosnącej liczbie fanów jego cotygodniowego programu radiowego „Art of Rave”, który trafił do 40.odcinka w zeszłym miesiącu, Terry Golden jest gotowy wnieść swój potężny dźwięk na duże sceny. 

W tym sezonie letnim powracają niezapomniane festiwale, które wypełniają atmosferę energetyzującym i orzeźwiającym klimatem, a Terry Golden wnosi swoją muzykę, aby wypełnić tę misję. Jednym z tych festiwali jest NEVERSEA w Konstancy w Rumunii. Ten ogromny festiwal wita DJ-ów i muzyków z całego świata, mając Steve Aoki, Don Diablo, Alesso, Nicky Romero, Claptone wraz z Terry Golden, wśród listy artystów występujących na tej wielkiej imprezie nad morzem. 

Następny będzie Ultra Europe festival, który odbędzie się w dniach 8-10 lipca w Splicie w Chorwacji. Ten ogromny festiwal gości również największe i najgorętsze nazwiska w świecie muzyki elektronicznej, wymieniając artystów takich jak Afrojack, Armin Van Buuren, Martin Garrix, Oliver Heldens, Nina Kraviz, Marshmello i Tiësto, wśród artystów występujących. 

Mając przed sobą napięty harmonogram, Terry Golden przygotowuje się do przejęcia tych etapów i zaprezentowania swoich niekwestionowanych umiejętności i potężnych miksów, których z pewnością nie można przegapić, a to niewątpliwie pokaże, dlaczego jest jednym z najświeższych i innowacyjnych nazwisk w świecie muzyki tanecznej. 

Pamiętaj, aby śledzić Terry Golden, gdy kickstartuje ten sezon festiwalowy, który z pewnością zobaczy go wykonującego i dostarczającego najwyższej jakości muzykę, która rozkręca imprezę. 
 

Dowiedz się więcej o NEVERSEA tutaj: 

https://neversea.com/

Sprawdź Ultra Europe tutaj: 

https://ultraeurope.com/

Terry Golden Online: 

Soundcloud / Instagram / Spotify