Porter Robinson łączy siły z firmą Riot Games, która stworzyła nowy utwór we współpracy z wydarzeniem, Star Guardian od League of Legends. W szczegółach, nowy utwór w stylu gier nazywa się „Everything Goes On”. Zostanie wydana pod nazwą Porter I nazwą League of Legends podczas gry. W rezultacie miliony graczy doświadczy rozgrywki słuchając wzruszającej muzyki artysty Nurture.

Mimo że jest to pierwszy raz, Kiedy o tym słyszymy, Porter nie jest pierwszym, który wypuszcza to wydarzenie. Na Spotify pojawiła się już kompilacja kolaboracji League of Legends. Nazwa kompilacji to „Sessions: Star Guardian Taliyah”. Jest pełna tanecznej muzyki up beat.

Stream „Sessions: Star Guardian” – Spotify

Ilustracja Portera Robinsona w grze League of Legends

Riot Games’ League of Legends

League of Legends to potężna gra online dla wielu graczy, w której biorą udział 2 drużyny walczące ze sobą o różnych bohaterów. Ponadto, istnieją różne tryby gry gracze mogą wybierać. Najpopularniejszy tryb gry daje każdej drużynie 3 wieże ochronne i jedną bazę domową. Kontynuując, pierwsza drużyna, która zniszczy 3 wieże przeciwnika, a w końcu ich baza wygrywa.

Bohaterowie wybrani do walki to różne programy, które oferują serię walk na bliskim dystansie, na średnim dystansie lub na długim dystansie. Każdy ma swoje słabości i mocne strony. League of Legends jest bardzo popularna i udana gra.

Star Guardian

Wydarzenie Gwiezdny Strażnik to seria skórek równoległego wszechświata, które mogą wyposażyć bohaterowie w grze. Każda skóra ma podobny styl zabawy-styl Star Guardian. Rozpocznie się 15 lipca. Poniżej załączam oficjalny zwiastun wydarzenia na Youtube.

EDM i gry wideo

Elektroniczna muzyka taneczna i gry wideo mają silny związek od dłuższego czasu. Głównie dla wysokich bpm i energy EDM wnosi do doświadczenia gracza. League of Legends i Rocket League, kolejna gra wieloosobowa online, wykorzystały popularną muzykę EDM od jednych z najlepszych artystów na świecie. Ponadto, Fortnite, najpopularniejsza gra na świecie, posunęła się nawet do wprowadzenia fizycznego wyglądu DJ-a EDM do ich rozgrywki.

Jeśli chodzi o League of Legends, Alan Walker, popularny Norweski DJ, odniósł ogromny sukces wydając swój remix „Legends Never Die” w grze online. Sama League of Legends ma nawet własny profil Spotify, na którym ktoś może przesyłać strumieniowo utwory, które publicznie udostępnił. Fani gry mogą posłuchać, gdzie mają wnieść wibracje wciągającego świata mistrzów i super moce. Jeśli Muzyka Ci nie wystarcza, możesz zagrać w samą grę na www.leagueoflegends.com.