Marshmello ma nowe przedsięwzięcie biznesowe z Coca-Cola® i upuszczają nowy, limitowany smak. Jest to pierwszy collab napojów dla nominowanego do Nagrody Grammy artysty i marki. Ma on na celu butelkowanie poczucia miksowania topowych bitów w specjalnej edycji.

„Wspaniale było współpracować z Coca-Colą® przy tej limitowanej edycji. Stworzyliśmy mieszankę moich ulubionych smaków w tej zupełnie nowej mieszance. Myślę, że smakuje niesamowicie i mam nadzieję, że fani też go pokochają.”

Marshmello

Jaki będzie twój ulubiony smak?

Początkowo myśleliśmy o napoju o Smaku prawoślazu, prawda? Właściwie to połączenie truskawek i arbuzów z charakterystycznym smakiem coli. Oba smaki brzmią jak nieoczekiwana Mieszanka dla tej nieoczekiwanej kropli. Znane jest dążenie Marshmello do pozytywnego wpływu na kulturę swoją muzyką. Teraz fani mogą jeszcze bardziej doświadczyć Melloverse dzięki ulubionemu napojowi wszech czasów.

„Muzyka jest potężna w łączeniu społeczności i tworzeniu możliwości dzielenia się doświadczeniami. Po raz trzeci Coca-Cola® Creations drop staraliśmy się dodać nieoczekiwany remix smaków do wspaniałego smaku Coca-Coli®. Marshmello jest idealnym współpracownikiem. To ekscytujący krok dla naszej marki, aby wprowadzić [tę] limitowaną edycję Coca-Coli i zaprosić fanów do zanurzenia się w świecie Mello.”

Oana Vlad, Senior Director, Global Strategy for Coca-Cola® Company

Pamiętajcie więc o 9 lipca, aby wziąć udział w niesamowitym przejęciu na jego kanale Twitch. Tam weźmiesz udział w jedynej w swoim rodzaju przygodzie z dostępem do metamerch by Zepeto. Po drugie, to wyprzedza spadek smaku. Co więcej, 25 lipca możesz zeskanować kod QR, który zabierze cię do internetowego centrum Coke, aby cieszyć się sztuczną inteligencją i muzyką. Na koniec, Limitowana Edycja koksu Mello jest dostępna do kupienia 11 lipca w puszkach o pojemności 12 uncji i edycji Zero Sugar. Zbierz cienkie puszki, które mają czarno-białe wizualizacje do jego podpisu estetyki, wraz z kapiącym Spencerian skrypt, aby gładki, satysfakcjonujący napój.

s://www.edmtunes.com/wp-content/uploads/2022/06/Marshmellos-Limited-Edition-Coca-Cola_Square_Dual-Can-1024×1024.jpg ” alt=”” / >