Co znajdziecie w naszym artykule?

Melodyjny Duet basowy SLANDER zapowiada daty ich debiutanckiego albumu, „Thrive” years in their career. SLANDER wydał już niezliczoną ilość piosenek i kilka kompilacji. Mimo to nigdy nie wydali albumu. „Thrive” będzie ich pierwszym. Przypuszcza się, że 9 / 22 / 22 zgodnie z ich ogłoszeniami za pośrednictwem kont społecznościowych oszczerstw.

Co „rozkwitnie” to m.in.

Fani SLANDER od początku naciskali na album. To była długo oczekiwana rzecz dla wielu. „Thrive” będzie najprawdopodobniej zawierać popularne utwory SLANDER, takie jak „Love is Gone” I „Anywhere”. Zakładamy również, że będą to dwa ich ostatnie hity „Walk on Water” i „Halfway Down”. Ponieważ Duet dostarczył niewiele informacji poza datą premiery, nie wiadomo dokładnie, co „Thrive” zaoferuje. Przy tak długim czasie przed wydaniem albumu i ilości wydanych wcześniej singli, ten może być duży.

Walk on Water release artwork Halfway Down release artwork

Wniosek

Od teraz do daty wydania albumu jest jeszcze trochę czasu. W tym czasie mogło dojść do wielu wydań. Tylko w ostatnich miesiącach wydali kilka piosenek, które zyskały miliony odtworzeń za pośrednictwem platform strumieniowych.

Ponadto, SLANDER grał i gra koncerty w całych Stanach Zjednoczonych w 2022 roku. Grali już na Electric Forest festival, Brooklyn Mirage, Hangout festival i wielu innych imprezach i miejscach. Ich wydarzenie „Walk on Water” w Long Beach w Kalifornii odbędzie się w weekend 15 i 16 lipca. Jeśli uczestniczysz w pokazie, istnieje duża szansa, że poczujesz smak tego, co nadejdzie.

Jeśli nigdy nie słyszałeś o OSZCZERSTWACH, masz wiele do nadrobienia przed wydaniem „Thrive”.

SLANDER duo-zdjęcie z Twittera SLANDERA

Posłuchaj oszczerstw – Spotify