’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

ULTRA Japan powróci w sobotę, 17 września – niedzielę, 18 września 2022 roku, na siódmą edycję Festiwalu. Przejmując idylliczny Toyko Odaiba Ultra Park II, Festiwal sprawi, że jego długo oczekiwane ożywienie przez dwa dni i wiele etapów.

Nadchodzące ogłoszenie składu na 2022 rok obiecuje zaoferować po raz kolejny wyjątkowe doświadczenie dla festiwalowiczów, które rozciąga się na spektrum muzyki tanecznej. Ten Ultra Japan comeback to powrót na jeden z głównych festiwali muzyki elektronicznej w kraju. Do tej pory nie ogłoszono żadnych nazwisk w tej edycji 2022, ale 2019 headliners zawierali światowej klasy nazwy, takie jak Afrojack, DJ Snake, Galantis i Pendulum.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek 24 czerwca o godzinie 16.00. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć.

W międzyczasie sprawdź aftermovie 2019 poniżej.